Prsteny Retofy - objevte jedinečnou kolekci Retofy Diamonds

Zásnubní a snubní prsten je vždy jistý symbol věrnosti, který vám bude navždy připomínat nejkrásnější životní okamžiky. Diamantové šperky budou tou pravou nadčasovou volbou, jelikož s nimi si kupujete i kus věčnosti.

Diamantové šperky RETOFY patří k nejluxusnějším a zároveň i k nejkrásnějším svatebním šperkům vůbec a jsou k dostání nejen na českém trhu.

Vybrat si můžete z nabídky jednodušších tvarů a čistých linií s několika málo brilianty (čili broušenými diamanty), nebo složitější a zdobnější modely s větším množstvím briliantů.

Design briliantového šperku

Prstýnek by měl samozřejmě splňovat všechna vaše přání. Budete ho nosit denně, takže musí být pohodlný na prstě, ale především by měl být zvolen přesně podle vašeho vkusu.
 
Snubní prsteny   Snubní prsteny

Můžete si dokonce vybrat  barvu šperku a ryzost kovu (585/000 nebo 750/000, platinu  apod). Sami si určíte, jestli vám bude slušet spíše bílá, žlutá nebo růžová varianta zlatého prstenu, popřípadě jakákoliv kombinace  těchto výše uvedených barev.

Nejzářivější diamanty

Krása prstenu s pravými kameny závisí rovněž i na kvalitě osázených diamantů. Diamanty ve špercích RETOFY  DIAMONDS mají jako jediné v České republice dokonalejší světově patentovaný briliantový brus RETO CUT 89.
 
Snubní prsteny    

Diamanty broušeny tímto specifickým způsobem mají v praxi vybroušeno 89 facet oproti standardním 57 a vynikají vysoce oslnivým třpytem a skutečně jedinečnými barevnými efekty.

Exkluzivní kolekce Retofy Diamonds

Tato originální kolekce je ceněná i z hlediska precizního zpracování drahého kovu. Šperky se osazují brilianty  již  výše zmíněnou unikátní technologií brusu, která je celosvětovou novinkou. Ta dává briliantovým šperkům navíc skvělé optické vlastnosti – čili brilanci, oheň a jiskru.

Briliantový prsten pak zcela nevídaně září, má větší a dynamičtější jiskření včetně tzv. světelných tanců i barvohry napříč celým takto vybroušeným briliantem. Krásu takovéhoto prstenu ani z dálky nikdo nepřehlédne.

Z nabídky kolekce RETOFY DIAMONDS si zajisté vyberete. Šperky díky kvalitnímu a preciznímu zpracování získávají různá ocenění i celosvětová uznání.

www.snubni-prsteny-retofy.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět