Řekněte své „ano“ snubnímu prstenu z bílého zlata

Časy, kdy jste si mohli vybírat ze 2 variant zlatého snubního prstýnku, jsou dávno pryč. Nová doba přináší nové trendy. Žluté zlato považuje spousta párů za zastaralé, a tak se těší stále menší oblíbenosti. Mezi snoubenci v současnosti vede zlato bílé.

Proč je bílé zlato tak populární?

Na rozdíl od žlutého zlata se jedná o slitinu s dalšími kovy, jako je palladium, stříbro nebo nikl. Bílé zlato se stane odolnějším a vyhnete se tomu, že by se prstýnky rychle poškrábaly. Kromě dlouhodobé odolnosti je výjimečné také pro svůj lesk.

Nechte promluvit vaši osobnost

Snubní prstýnek by vám měl dělat radost po dlouhá léta. Promítněte do něj, co máte rádi. Jste romantik milující zdobené věci, zatímco váš snoubenec preferuje minimalistický styl? V tom případě si snadno vyberete snubní prsteny z kolekce BISAKU DESIGN. Něžný dámský prstýnek připomíná hvězdnou oblohua pánský kroužek sází na jednoduchou eleganci.

Ukažte, že k sobě patříte

Vždycky vás potěší, když si někdo ze známých všimne, že máte s vaší drahou polovičkou sladěné oblečení či doplňky? Vytvořte si harmonickou dvojici i z prstýnků. Vyberte takové, které se doplňují a na první pohled k sobě pasují. Vyzkoušejte třeba kolekci VENDOME a snubní prsteny s obtáčenými liniemi. Tři kamínky, které zdobí dámskou verzi, symbolizují minulost, současnost a budoucnost vašeho vztahu.
snubní prsten stříbrný snubní prsten bílé zlato

Když se nemůžete rozhodnout, kombinujte

Váš partner je pro žluté zlato a vám se víc líbí bílé? Ukažte prostřednictvím prstýnků, že společně dokážete dělat kompromisy. Nakombinujte obě barvy a každý z vás bude spokojený. Ideální jsou pro vás prstýnky z řady LINIA s netradičními zkosenými hranami. Dámskou verzi navíc zdobí kamínky po celém obvodu. 

Prstýnky, které svůj lesk neztratí

Výroba prstýnků BISAKU je v souladu s těmi nejvyššími standardy kvality. Přirozenému opotřebení při běžném nošení však nikdo nezabrání. Proto BISAKU nabízí celoživotní servisní program, který udrží vaše prstýnky krásné na věky. Každé 2 roky od nákupu vám je zdarma vyčistí a vyleští. 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Snubní prsteny