Rozjíždíme to s Českou Miss. A čekají nás velké věci

Kdo by někdy tajně nesnil o tom, že chodí s královnou krásy? Nám se tohle přání proměnilo ve skutečnost. Slovo dalo slovo, sympatie přerostly v přitažlivost a nakonec se přihodilo nevyhnutelné - stali jsme se hrdými partnery České Miss. A i když jsme teprve na začátku, už teď víme, že nás spolu čeká láska přímo osudová.

Okouzlující ženy a šaty, ze kterých oči přecházejí. S Českou Miss má Svatba.cz společných témat více, než by se na první pohled mohlo zdát. A proto jsme si plácli, že to dáme dohromady. Odteď vám budeme ruku v ruce přinášet zajímavý obsah nejen ze světa módy a krásy, ale také zdravého životního stylu, který s krásou neodmyslitelně souvisí.

Společně přitom máme v plánu dělat mnohem víc, než obdivovat ryzí nádheru ve všech podobách. Chceme se zapojit také do charitativních projektů, které mění svět. Jedním z nich je instituce manželů Tykačových s názvem WOMAN FOR WOMAN, která pomáhá ženám v nešťastných partnerstvích a komplikovaných rozvodech, a tuto instituci podporuje i Česká Miss. Právě v těchto dnech jsou finalistky na letním táboře dětí, kde jim společně tvoří program i vnášejí radost do života. Díky projektu ženy v nouzi nalézají nový domov, finanční podporu i pravou lidskou útěchu. Společně chceme veřejnost upozornit, že existuje řešení a vždy je kam se obrátit. Ať už je situace jakákoliv.

Česká miss
Zároveň se také nemůžeme dočkat slavnostního galavečera České Miss, který proběhne 23. září v Brně. Některé židle jsou ještě pořád volné - nenechte si ujít příležitost, než se po nich zapráší! Vstupenky zakoupíte tady a my budeme rádi, když u tohoto velkolepého galavečera budete s námi.Redakce: Zuzana Košutová


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět