Ručně vyráběné skleněné dekorace - Vaše svatba v jiném světle!

Ukázat se před svatebními hosty v co nejlepším světle vyžaduje alespoň trochu plánování, ale určitě i notnou dávku fantazie.

K vytvoření unikátního prostředí poslouží především drobné dekorace, které Váš den dokonale sjednotí. Ručně vyráběné skleněné dekorace patří k nejnovějším trendům svatebního dekorování.

Atmosféra každého okamžiku se skrývá v detailech, ne jinak je tomu i v případě svatby. Přestože celá událost je především o snoubencích, je dobré při plánování myslet i na drobnosti dodávající dané chvíli jedinečnost.

Ručně vyráběné skleněné ozdoby se svatební tématikou mohou být dokonalou volbou.

Křehké ozdoby zdobené stejnými detaily by se měly objevit při zdobení židlí v obřadní síni, na slavobráně a chybět samozřejmě nebudou ani při výzdobě stolů ke svatební hostině.

V dnešní době je velmi oblíbeným trendem svatbu co nejvíce personalizovat a předvést hostům osobitý styl novomanželů. I tomu je možné přizpůsobit právě dekorace.

Jestliže chcete podpořit romantickou a intimní atmosféru, je třeba zvolit správné osvětlení. Krásné a současně teplé světlo vykouzlí svíčky, které můžete umístit tradičně na stoly do skleněných stojánků, ale také jedinečně zavěsit.

K tomu jsou přímo určeny kulaté skleněné ozdoby s malým bočním otvorem, kterým se dovnitř umístí čajová svíčka. Několik takto zavěšených ozdob nad stoly při jídle či večerní afterpárty vykouzlí neopakovatelnou atmosféru.

Zdroj a foto: GLASSOR s.r.o.
 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební dekorace