Santini Garden - svatební den se špetkou historie

Máte se rádi a chtěli byste svou lásku zpečetit vzájemným slibem? Baví vás objevovat místa, která v sobě ukrývají kousek tajemství, špetku historie a mají svůj vlastní osobní šarm?

Pak byste měli zavítat do restaurace Santini Garden a nechat se oddat v její magické zahradě, která se ukrývá pod největší dominantou v Praze, pod Pražským hradem na Malé Straně.

Romantická zahrada u restaurace Santini Garden by mohla na první pohled působit jako zapomenutý kout Prahy, avšak svou magickou energií a místem, kde se nachází, přitahuje mnoho kolemjdoucích.

Snoubenci, kteří zde započali svou manželskou cestu, zažili radostný a nezapomenutelný zážitek.

V zahradě restaurace Santini Garden, na poetickém a útulném místě, které má svůj starodávný význam, byl podle svého přání pochován významný český architekt italského původu Jan Blažej Santini-Aichel (1677-1723).

Muž, který se za svého života proslavil svým jedinečným architektonickým stylem barokní gotika, a který navrhl téměř stovku sakrálních, palácových i hospodářských staveb.

Zahradu obklopuje několik bloků starobylých domů, díky čemuž v ní pocítíte intimní atmosféru a Váš svatební obřad, hostina i oslava se ponesou v naprosto uvolněné, přátelské a velmi živé náladě.
 

Svatební hostina   Svatební doplňky

Toto místo pojme svou rozlohou až sedmdesát osob a ponechat zde můžete i svůj vůz. K zahradě patří totiž soukromé parkoviště, které můžete využít.  

V restauraci Santini Garden si přijdou Vaše chuťové smysly na své! Tamní kuchaři pro Vás sestaví výtečnou a jedinečnou svatební hostinu i s rautem.

Vše vlastnoručně pečou a vaří z čerstvých, lokálních a kvalitních surovin. Stačí si jen vybrat z pestré nabídky předkrmů, polévek, hlavních chodů, dezertů, finger foods a dalších rautových dobrot.
 
Svatební hostina    

Svatební tým restaurace Santini Garden Vám pomůže nedesignovat prostor tak, jak si přejete Vy a přidá několik svých originálních tipů, abyste měli svůj svatební den perfektní.

Postará se o program pro nejmenší, zajistí svatební hudbu a ukáže Vám, kde nafotíte jedny z nejromantičtějších fotografií.  

Potřebujete ubytování pro hosty? Můžete využít dva blízké, spřátelené hotely - Hotel U Zeleného hroznu nebo Hotel U Bílé lilie.

Zatoužíte-li po noční procházce Prahou, můžete vystoupat Nerudovou ulicí až k Pražskému hradu a vychutnat si výhled na celé hlavní město České republiky.
 
„Krása všech nezapomenutelných okamžiků se ukrývá v místě, kde je prožijeme a v lidech, s nimiž je strávíme.“
--- Santini Garden ---


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební hostina a catering, Místo na svatbu