Sex o svatební noci?

Následující řádky jsou na poněkud lechtivější téma, než jste tady na stránkách svatba.cz zvyklí :-). Dále tedy čtete pouze v případě, že vás články se sexuální tématikou neurážejí, nepohoršují anebo jinak neohrožují!

Bude či nebude?

Zvládne to (novomanžel) nebo ji odbude? Dříve byla strašákem pro nevěsty, které si svoji nevinnost chránily pro toho pravého, dnes je strašákem spíše pro ženichy, kteří se často během svatebního dne „ovíní“ natolik, že ve většině případů lze průběh svatební noci shrnout do dvou slov – povídání a spánek. A to i přes to, že tato kombinace je obvykle doménou nás, žen. Dle mé vlastní malé soukromé statistiky je poměr „naplno“ prožitých svatebních nocí asi 40 ku 60 procentům, přičemž oněch 60% to ale poctivě dožene zhruba do tří dnů od svatby :-). O párech, které se na svoje první intimní setkání o svatební noci těší z náboženských důvodů, se rozepíši v některém ze svých dalších článků, dneska se ale pojďme podívat pod peřinu spolu s těmi, kdo už se ženami a muži oficiálně stali a „svatební noc“ pro ně tak není mezníkem, ale jen další příjemným bonusem, který se má stát závěrečnou součástí jejich svatebního dne.

Jak svatební noc pojmout a čím ji okořenit?

Takže - když už k naplnění svatební noci najdete dostatek energie, zkuste si ji něčím ozvláštnit, aby se, stejně jako celá svatba, zařadila mezi nezapomenutelné zážitky. Hezké prádlo a koupel ve dvou jsou takřka samozřejmostí, co tedy udělat jinak? Cokoli, co pro vás dva bude poprvé. Pokud máte dost odvahy, můžete si například nechat upravit sestřih v intimních partiích a namísto obvyklého tvaru, který běžně „nosíte“ žiletkou vykouzlit malou šipku a pod ni křestní jméno nebo přezdívku svého manžela.

Zpříjemnit svatební noc vám mohou i různé „hračky,“ jen si dejte pozor, někteří pánové v nich totiž mohou vidět konkurenci, a tak by se Vaše malé překvapení nemuselo zrovna vydařit. Malý tajný předsvatební průzkum by Vám ale na tuhle otázku měl dát správnou odpověď.

Ozvláštnit intimní chvilky ale může třeba i kostka určující polohy, kterou sežene v každé prodejně s žertovnými předměty nebo jen obyčejný prezervativ, a to hned ve dvou obměnách. V té první lze použít starý trik, použij dva, docílíš delšího styku, druhou obměnu pak představují upravené prezervativy, například ty s výčnělky nebo doplněné o vibrační kroužek na penis, který zaručí nové zážitky pro oba… A protože už se sama pomalu začínám červenat, dovolte mi, milé budoucí nevěsty a ženichové se s Vámi rozloučit svým tradičním přáním: Hodně štěstí do manželství Vám přeje Vaše svatebniagentka.cz – Jana Hanzelková Kubáčová        


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět