Sexy šedesátnice Simona Stašová – chystá čtvrtou svatbu?

Jsou ženy, které prostě vědí jak zastavit čas a my jim to tajemství můžeme jen závidět. Patří k nim bezesporu herečka Simona Stašová (61), která je ve svých letech doslova nabitá energií, září věčným optimismem a je zkrátka čím dál hezčí.

Její šarm a přitažlivost se někdy zdá být až zarážející a leckdo by jistě rád vypustil poznámku o nové lásce, která za tím stojí.

Je pravdou, že snad nikdy nebyla tahle sympatická zrzka, dcera Jiřiny Bohdalové, tak atraktivní a noblesní jako právě v šedesáti.

Je úspěšná, muži obletovaná, pořád usměvavá. Má za sebou tři nevydařená manželství, na lásku však rozhodně nezanevřela. Dokonce by se prý nebránila ani další svatbě, i když jako cudná nevěsta v bílých šatech už by prý asi před oltářem nestála.

Své srdce však nehodlá dát lacino. Jak sama říká, muž, který si ji získá, bude muset mít charisma, ze kterého si doslova sedne na zadek.

Věří, že stále může najít partnera, který nebude těžit z její slávy a se kterým jí bude dobře. V minulosti byla Simona Stašová vdaná za herce Pavla Trávníčka, italského profesora Eusebia Ciccottiho a herce Pavla Skřípala.

Držíme jí palce! :-)

Zdroj: sip.denik.cz
Foto: Kafe.cz
 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatby slavných