Snubní prstýnky s láskou k něžnosti

S trendem boho svateb roste zájem o prstýnky ve vintage stylu. A růžová je přesně to, co tento nádech kroužkům dodává. Proto se u snoubenců těší stále větší oblibě. Na ruce vypadá tento typ snubních prstenů opravdu skvěle, protože ladí s pokožkou.

Pro beznadějné romantiky

Růžová je barva zamilovaných, symbolizuje něžnost a romantickou lásku. Pokud trávíte společné večery sledováním západu slunce nebo dlouhými procházkami, neexistuje pro vás vhodnější prstýnek. Jestli toužíte po něčem obzvlášť decentním, sáhněte po matném provedení kroužku. Jeho zpracování vás okouzlí.

Snubní prsteny pro romantiky

Ozdobte ruku extravagantně

Jsou páry, kterým klasické prstýnky prostě nepasují. Co takhle vyzkoušet něco atypického? Tento model z růžového zlata vám vyslouží nejednu obdivnou poznámku. Po celém obvodu je zdobený pravidelným vzorem a v dámské variantě ho doplňují drobné kamínky. Pokud chcete, aby byl z vašeho prstýnku opravdový originál, můžete si na lesklou plošku nechat vygravírovat vlastní text.

Extravagantní snubní prsteny

Pohrajte si s barevností

Nikdo neříká, že se musíte striktně držet jednoho odstínu. Právě naopak, více barevnými odstíny dosáhnete nevšedního designu. Oblíbená je kombinace bílého a růžového zlata. Zaujmout by vás mohla třeba tato dvojice s výrazným zdobením po celém obvodu.

Barevné snubní prsteny

Každý sám za sebe, ale společně

Prstýnky k sobě nemusí nutně ladit. Naše osobnosti jsou rozdílné a každý by měl nosit to, co se mu líbí. Dáváte přednost růžovému zlatu, zatímco pro vašeho partnera je moc jemné? Nevadí. Důležité je, abyste byli oba spokojení, protože prstýnek budete nosit napořád.

Různé tipy snubních prstenů

Prstýnek, který odvypráví váš příběh

Hledáte něco opravdu speciálního a nenašli jste se v žádném modelu? Obraťte se na designéry z BISAKU, kteří vaše představy promění ve skutečnost. Prstýnky podle vás naskicují a následně vymodelují v 3D programu. Pokud návrh odsouhlasíte, vysněné prstýnky budou na světě a bude to láska na celý život. 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Snubní prsteny