Soutěž s filmem Dokud nás svatba nerozdělí

Když organizujete luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A rozhodně vám nepomůže, že je vaše agentura plná rádoby profíků, kteří pokazí, co můžou. Nová komedie od režisérů oblíbeného filmu Nedotknutelní je jako dělaná pro každého, kdo se umí škodolibě zasmát. A my jsme navíc jejími hrdými partnery.

Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin, za kterých se toho může stát opravdu hodně. Obzvlášť, když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, nebo najde záskok za kapelu, pro kterou je "decentní zábava" neznámým pojmem. Nepomůže ani ženichovo půlnoční překvapení, které definitivně změní celou svatbu v grotesku.

Komedie Dokud nás svatba nerozdělí od oblíbeného dua režisérů Erica Toledano a Oliviera Nakache je v kinech teprve od půlky listopadu, už teď si ale razí cestu mezi srdcové filmové záležitosti. Tvůrci přichází tentokrát s ryze komediálním snímkem, který diváky přenáší do zákulisí organizace svateb, a netají se přitom čerpáním inspirace u jiných filmů, jako jsou Garçon! Claudea Sauteta nebo argentinské Divoké historky. Výsledek je zárukou, že se bude bavit každý.

Hledá se nejlepší karambol ze svatby   


My jsme se o tom přesvědčili na vlastní kůži šestnáctého listopadu, kdy proběhla premiéra. A nedostali jsme se na ni jenom tak náhodou - jsme totiž hrdými partnery tohoto filmu a soutěže, která probíhá až do konce listopadu a můžete v ní vyhrát bezvadné ceny.

Co se může pokazit, to se pokazí. Znáte to sami z nějaké svatby? Podělte se s námi o svůj zážitek a vyhrajte s filmem Dokud nás svatba nerozdělí Peugeot 5008 na víkend, vouchery na nákup v knihkupectvích Kosmas a spoustu dalších hodnotných cen. Až do 30. listopadu 2017 hledáme „nejlepší nejhorší svatební historku“.
Tak hurá do toho!

Soutěžte s námi na http://cosemuzepokazit.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební agentka, Koordinace svateb, Děti a rodina