Střevíce a více – prodáváme boty jinak!

Naše pestrá nabídka svatební a společenské obuvi uspokojí naprostou většinu zákaznic. Ty nakonec zhodnotí své úsilí shánění nevšedních bot větou: „Škoda, že jsem rovnou nepřišla k Vám, mohla jsem si ušetřit spoustu času hledáním bot v nespecializovaných prodejnách nebo brouzdáním po internetu...“

První specializovaná prodejna na svatební a společenskou obuv, jak už název napovídá, Střevíce a více... nabízí jak krásnou svatební a vysoce společenskou obuv, tak i luxusní doplňky jako např. bižuterii, punčochové zboží, společenské kabelky do soupravy k botám, společenské rukavice atd.
 
Jelikož jsme specializovaná prodejna najdete u nás obuv podměrečnou  i nadměrečnou – dámskou svatební a společenskou obuv od vel 33 – 43, pánskou společenskou obuv od vel 38 – 48. Neobvyklé velikosti máme stále skladem.
 
K našemu dokonalému servisu patří objednávání obuvi dle přání zákaznice/ zákazníka. Asi u 50 modelů obuvi jsme schopni do 6 týdnů vyrobit v nejlepší kvalitě obuv na přání. Zákaznice si může z prezentované nabídky zvolit materiál, podpatek – výšku a tvar a celkový tvar boty.
 
K naší největší výhodě patří navrhování vlastních modelů svatební a společenské obuvi. Vycházíme z požadavků zákaznic. Vznikají tak modely obuvi, které nám spolupracující odborná ševcovská továrna vyrábí. Najdete u nás tudíž ty nejžádanější modely pohodlné a přitom krásné svatební a společenské obuvi, ve které se budete cítit příjemně.
 

svatební střevíce   svatební boty

 
Velkou předností takto vyráběné svatební a společenské obuvi je její víceúčelovost. Většina našich vlastních modelů svatební bílé obuvi popř. svatební šampaň/ ivory obuvi je vyrobena z jemné kůže a tudíž se dá pak  využít i dennímu nošení.
 
K tomu, aby naše nabídka specializované prodejny byla úplná, patří také prodej pánské a dětské svatební a společenské obuvi. Děti obouváme do střevíčků a lakýrek již od vel 24 – 37. Nezapomínáme ani na maminky svateb. Pro ty máme na skladě širokou paletu společenské obuvi zn. Högl a Gabor. Myslíme na širší chodidla u starších dam a proto prodáváme lodičky v šíři G,H.
 
svatební lodičky    

 
Prodejem a vývojem obuvi se zabýváme již desátým rokem. Nabyli jsme zkušenosti, které nás v prodávání společenské a svatební obuvi posunuli v mnohém dopředu a výsledkem je maximální spokojenost zákaznic.

www.strevice.cz
 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební boty