Studio Agnes - přijďte si vybrat nové šaty na míru za cenu půjčovného!

Trendem českých nevěst pro letošní sezónu je volba nových, i na míru ušitých svatebních šatů za příznivou cenu, která hned na začátku neochromí svatební rozpočet. U nás takové najdete!

Stále více nevěst touží ve svatební den po troše luxusu a především po kvalitě. Mnoho z nich už nechce svatební šaty z půjčovny, raději volí šaty úplně nové nebo na míru ušité, šaty přesně pro ně a jenom pro ně.

Náš salón již od začátku nabízí právě tuto variantu kvalitních, nových a přesto nepředražených šatů. Díky svým zkušenostem už zkrátka víme, co nevěsty chtějí, a vidíme, že stále více snoubenek si raději šaty koupí, zvláště jsou-li za cenu půjčovného nebo někdy i méně.
 

Svatební šaty   Svatební šaty

Není přece nic krásnějšího než nové, nenošené svatební šaty pro tak důležitý den, jako je právě den svatební. Svatební šaty od výrobců, které zastupujeme, lze vždy objednat na míru, stejně jako při šití na zakázku.

Výhodou tak zůstává, že si šaty u nás předem vyzkoušíte, uvidíte, jak vám padnou a jsou-li to skutečně ty pravé. My pro vás poté šaty objednáme a doděláme poslední úpravy, např. jejich zkrácení apod.
 
Svatební šaty   Svatební šaty

Nakonec vám rádi pomůžeme s výběrem ostatních doplňků a v neposlední řadě se zaměříme na ženicha, který si také bezesporu zaslouží naši péči a pozornost pro váš společný den D.

Jsme přesvědčení, že od nás vykročíte spokojení a pravou nohou. Šaty ze Studia Agnes se totiž nenosí jinak než s úsměvem! :-)

www.studioagnes.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Oblečení svatebních hostů, Svatební šaty