Svatba na pláži – doplňky a dekorace

Svatba v žáru slunce, v bílém písku a ve stínu palem, na břehu moře… Obvykle tak máte i o svatební cestu postaráno, což není k zahození. Přesně tak, Češi pomalu ale jistě objevují kouzlo svatebních obřadů v exotických destinacích a navíc, líbánky začínají hned!

Zkrátka a dobře, plánujete-li skutečný luxus, romantiku a únik od všeho předsvatebního stresu a zařizování, pak máte nejspíš na mysli romantickou svatbu na pláži, kde si hned po obřadu smočíte nohy (a vlečku) v azurových vodách oceánu.

Mořská tématika je skvělou volbou pro svatební rozjímání na pláži. Svatební rituály se budou nejspíš trochu vymykat zavedené klasice obřadních síní a v tom bude právě celé to kouzlo.

Opusťte škrobenou klasiku a přijďte k oltáři třeba naboso! Pokud k tomu přidáte stylové svatební dekorace, pak si svou svatbu báječně užijete a vaši přátelé se na svatební after party rozhodně nudit nebudou!

Svatební tabule

Nešetřete sněhobílou barvou, skvěle se bude hodit svěží kombinace se světle či azurově modrou nebo mentolově zelenou. Krásně se budou na písčitém břehu vyjímat bíle potažené židle, ubrus můžete dozdobit volně položenými mušlemi, oblázky, umělými hvězdicemi apod.

Svatební oznámení a tiskoviny

Mořské motivy určitě využijte i na svatebním oznámení, jmenovkách, jednotlivých listech menu apod. Na večer to bude chtít spoustu svíček ve skle, opět ozdobených škeblemi, kamínky, umělými perlami atd.

Květinová dekorace

Skvěle se budou hodit různobarevné kaly, samozřejmě v kombinaci s býlími, dále pak lilie, tropické růže, pouštní azalky, amaryllis, kurkuma, orchideje, anthurium, tillandsia, ibišek aj.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět