Svatba v Polynésii – v místech, kde ožívají mýty o ztraceném ráji

Francouzská Polynésie je zámořské společenství Francie v Oceánii, tvořené 118 ostrovy rozesetými po území velkém jako celá Evropa.

Skládá se z pěti souostroví, nejznámějším  ostrovem je zřejmě Tahiti v souostroví Společenské ostrovy (Ostrovy společnosti). Z těch známějších pak jmenujme dále ostrovy Moorea a Bora Bora.

Ostrov Tahiti je nejosídlenější a nachází se na něm hlavní město Papeete s mezinárodním letištěm.

Hlavní silnice v Tahiti vede po obvodu ostrova mezi horami a pobřežím, kolem citrusových plantáží, s typickým výhledem na celkové panorama ostrova. Vegetací je tu pak velice bohatý tropický deštný les.

Od listopadu do dubna je období vlhka a dešťů, srpen je nejsušší měsíc. Průměrná nejnižší teplota je 21° C a průměrná nejvyšší teplota je 31° C.

Tahiti je ideálním místem pro ty, kdo chtějí mít svatbu ve dvou, jen se dvěma svědky. O Tahiti - ostrovu černých perel, se dá směle říct, že vždy předčí očekávání a doslova bere dech.

Ostrovy jsou částečně sopečného a částečně korálového původu, a tato jedinečná kombinace z nich vytváří ráj na zemi – vyhaslé sopky se zelenými pralesy, bílými pískovými plážemi a korálové útesy kolem každého ostrova, které se odráží na hladině průzračného moře. Co víc si přát? :-)

Svatební obřady probíhají vždy na místní radnici ostrovů a pak může následovat symbolická polynéská svatba na pláži, soukromém ostrůvku či v tradiční vesničce.

Na ostrovech Tahiti, Moorea či Bora Bora tak můžete zažít jedinečnou svatbu, a to legální civilní obřad, romantický symbolický obřad, nezapomenutelné výročí svatby, nádherné zásnuby nebo svatební cestu na jachtě. :-)

Zdroj: wikipedia, yachtwedding.com, exoticka-svatba.cz
Foto: Pixabay.com
 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět