Svatba ve Villa Memories – komfort a luxus pro Vás i Vaše nejbližší

Chcete uspořádat skutečně výjimečnou oslavu významné události ve Vašem životě? Pak čtěte dál! Villa Memories Vám nabízí luxusní zázemí, komorní atmosféru a nadstandardní servis.

Pro Vás a Vaše blízké pochopitelně nikdy nechcete méně než jen to nejlepší. A právě s tím se u nás počítá!

Pronajměte si Villu Memories a nezískáte pouze skvělé a nadstandardní ubytování, získáte především ojedinělý a nezapomenutelný zážitek! Jsme připraveni vyhovět každému Vašemu přání.

Zajistíme pro Vás slavnostní výzdobu, oběd i večeři s dortem i šampaňským, zozganizujeme dětskou párty, nejrůznější animace i další doprovodný program včetně najmutí fotografa a DJ.
 

Svatba ve vile   Svatební hostina

Každý účastník akce se mimo společný program může zabavit dle své libosti – dopřát si luxusní masáž, skákat na trampolíně, projet se na kole či čtyřkolce, pronajmout si loď, projet se na koni, relaxovat ve spa či objevovat taje a krásu zdejšího okolí.

Představte si, že máte celý soukromý resort jen pro sebe. Jste mimo civilizaci a máte k dispozici luxusní boutique hotel, zahradu, venkovní gril, bazén, saunu a veškerý luxus. Personál se věnuje jen Vám a jednomu z nejkrásnějších dnů Vašeho života.

Našli jste to pravé? My jsme o tom přesvědčeni a přesvědčíme i Vás! Pro více informací a rezervaci navštivte naše webové stránky. Těšíme se! :-)

www.villamemories.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět









Další články na téma Místo na svatbu