Svatba z jiné perspektivy? Nechte se oddat na parníku!

Je svatba na milionářské jachtě uprostřed Karibiku tak trochu nad vaše možnosti? Přesto vás láká svatba na lodi? Snadná pomoc!

Své “ano“ si přece můžete říct na palubě lodi či parníku, který brázdí vody  Vltavy! Romantická plavba mezi památkami stověžaté Prahy, nezní to lákavě?

Svatební obřad může proběhnout například pod Karlovým Mostem nebo u Vyšehradu. Na palubě lodi, kterou pro vás vyzdobí a přizpůsobí svatebnímu obřadu tak bude připravena i svatební hostina.

Občerstvení při večerním veselí zajistí lodní personál formou teplého či studeného rautu. Ani živá hudba nebude problém! Vašim přáním bude přizpůsobena i trasa plavby parníku. Loď a celá Vltava bude v těch chvílích prostě vaše! :-)

Pokud dáte raději přednost klasice, tradici a obřadní síni, pak možná zauvažujete o svatební cestě lodí po Čechách.

Právě tohle rozhodnutí vám umožní přesvědčit se o tom, že západ slunce nad říčním obzorem není o nic méně romantický, než ten, kvůli kterému byste museli cestovat tisíce kilometrů!

Zkuste se proto informovat o všech možnostech romantické plavby nebo rovnou svatby na lodi v půjčovně motorových obytných lodí a člunů přímo v centru Prahy.

Pro řízení těchto motorových lodí nepotřebujete totiž žádnou licenci ani řidičák! Prostě vás tu zaškolí a můžete vyrazit sami!

Totiž, sami dva…:-)

A další možnost? Co třeba luxusní botel s letní terasou a výhledem na Pražský hrad! :-)

Zdroj: svatby-na-parniku.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební cesta, Místo na svatbu