Svatby na lodi PRAGUE BOATS

Buďte originální a uspořádejte svatbu podle svých představ na lodi plující historickým centrem Prahy! Svatební slib můžete složit pod klenbou Karlovu mostu a při hostině se kochat výhledem na panorama Hradčan. S kapacitou lodí pro 30 až 330 svatebních hostů realizujeme velké i malé svatby od A do Z v romantickém i minimalistickém stylu.

Unikátní prostředí

Jako jediná lodní společnost v Praze provozujeme unikátní prosklené lodě s posuvnou střechou, které nabízí krásný panoramatický výhled na pražské památky. V létě je možné skleněnou střechu zcela stáhnou nebo ponechat jen stínící část. Díky posuvné střeše snadno změníte venkovní svatbu na vnitřní v závislosti na počasí. Designový interiér prosklených lodí se skvěle hodí pro moderní styl svatby.
 
I další motorové lodě z naší flotily nabízí variabilní prostředí – salónek uvnitř a venkovní terasu. Salónky mají jednoduchý dřevěný interiér nebo romantické mahagonové obložení.
 
Do flotily PRAGUE BOATS patří i poslední dva kolesové parníky. Historický parník Vltava je od roku 2013 kulturní památkou České republiky a nabízí stylový prvorepublikový interiér pro svatby v retro stylu.
Celoroční provoz lodí je možný díky klimatizaci a vytápění.

Místo na svatbu na lodi Praha Prague Boats
„Kulisu ke svatební hostině na lodi vytvoří historické památky Prahy“

Vše na jednom místě

Svatby na lodi se vyznačují kromě jedinečné atmosféry také komfortem a naprostým soukromým. Na palubě našich lodí se můžete těšit na svatbu „all inclusive“ – připravíme specifický set-up, založíme zasedací pořádek, navaříme z čerstvých surovin, obsloužíme vás a vaše hosty, zajistíme hudbu, moderátora nebo ověřený doprovodný program. Veškeré přípravy s vámi bude koordinovat zkušený event manažer, který vám bude k dispozici i v průběhu samotné svatby.

Kompletní svatební servis:

 • obřad na palubě lodi
 • svatební hostina a party na lodi
 • svatební focení na mahagonové loďce
 • unikátní prostředí moderní lodi nebo historického parníku
 • občerstvení a nápoje
 • profesionální obsluha
 • svatební fotograf a video ze svatby
 • hudební doprovod
 • degustace vína, rumů a koňaků
 • fotokoutek
 • originální doprovodné programy
 • květinová výzdoba a dekorace

Církevní obřad se může odehrávat na magickém Vyšehradě, který je v docházkové vzdálenosti od kotviště na Výtoni. Civilní obřad můžete uspořádat na tradiční Staroměstské radnici, loď na svatební hostinu na vás pak bude čekat na Dvořákově nábřeží, nebo vás mohou sezdat přímo u nás na lodi! Pro ubytování hostů doporučujeme zvolit hotely v okolí nábřeží (Dvořákovo a Rašínovo nábřeží, Kampa). 

Místo na svatbu na lodi Praha Prague Boats
„Živý koncert přímo na palubě lodi během svatební after-party“

Prvotřídní catering na míru vašemu rozpočtu 

Základem každé svatby je svatební hostina. Vaříme z poctivých, čerstvých surovin. Vybrat si můžete z naší nabídky rautových menu v různých cenových kategoriích, nebo vám připravíme menu na míru. Kromě slavnostního oběda připravujeme večerní teplé i studené rauty ze staročeské kuchyně, lehká jídla nebo italské delikatesy. Do sladkého baru upečeme domácí minidezerty, zpestřením každé hostiny je čokoládová fontána s ovocem.

Místo na svatbu na lodi Praha Prague Boats
„Svatební hostina z poctivých surovin, dle vašeho přání a možností“

Svatební plavba Prahou

Svatební plavby začínají nejčastěji na Dvořákově příp. Rašínově nábřeží, nebo na Kampě. Během plavby uvidíte pilíře Karlova mostu s jeho tajemnými detaily a pokocháte se dechberoucím výhledem na Pražský hrad z hladiny řeky. Přímo na levém břehu Vltavy uvidíte Strakovu akademii – sídlo vlády ČR, klasicistní budovu Občanské plovárny a nad hlavami dominantu Letenské pláně – Pražský metronom. Na pravém břehu můžete obdivovat koncertní budovu Rudolfinum a architekturu Starého města. Poznáte také, jak fungují zdymadla ve Smíchovské komoře a uvidíte, odkud skákal bájný Šemík v pověsti o Vyšehradu. 
 
Plavbu můžete naplánovat na 1–3 hodiny (centrum–Vyšehrad), při delších plavbách se dostane až za Prahu, např. do Modřan. Naše lodě během celodenních akcí plují až na Mělník či Slapy. Část akce může loď také kotvit na nábřeží, vaši hosté budou mít tak možnost libovolného příchodu a odchodu z akce.
 
Na focení svatebních fotografií nevěsty a ženicha doporučujeme pronájem mahagonové loďky např. v romantickém zákoutí Čertovky.
 
Místo na svatbu na lodi Praha Prague Boats
 „Romantické focení na mahagonové loďce v Čertovce“

Nechte si vypracovat nabídku na míru

Pokud vás svatba na lodi zaujala, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám vypracujeme orientační kalkulaci, domluvíme se na prohlídce na lodi a společně s event manažerem proberete všechny podrobnosti k vaší svatbě. Více informací se dozvíte na webu www.svatbynavltave.cz
 
Vplujte do společného života na palubě lodí PRAGUE BOATS!
PRAGUE BOATS s.r.o.
+420 724 202 505, +420 605 700 007
events@pragueboats.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Místo na svatbu