Svatební cestu neodkládejte, zasloužíte si ji!

Čas letí, všechno se po svatbě dávno vrátilo do starých kolejí, oba chodíte do práce a tak nějak nezbývá moc času na odpočinek, který jste si naplánovali, ale od té doby nestihli?

Pozor! Cesta od POTOM vede velice často k NIKDY a jednoho krásného dne tak můžete zjistit, že jste si vlastně to, na co jste se tak těšili, vůbec nestačili dopřát.

Svatební cesta znamená společný odpočinek, první dovolenou ve dvou jako manžel s manželkou, ne jako přítel s přítelkyní.

V období po svatbě se navíc pomalu vzpamatováváte ze všeho toho stresu a shonu kolem svatebních příprav, navíc zjišťujete, že život poběží dál bez větších změn a to typické předsvatební rozpoložení “jako ve snách“, je jednou pro vždy minulostí.

Proč si tedy odepřít to následující období, které alespoň o nějakou dobu prodlouží vaše zasnění a romantickou, ničím nerušenou pohodu, období líbánek? Nebyla by to věčná škoda?

Pokud ještě nemáte jasno v tom, kam se vlastně na novomanželskou dovolenou vypravit, zavítejte do naší sekce svatebních cest, kde si stoprocentně vyberete!


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební cesta