Jak perfektně zakončit svatební den?

Nezapomenutelná svatba je snem snad všech snoubenců, a aby na tento životní okamžik všichni dlouho a rádi vzpomínali, musíte se postarat především o dobré jídlo a o skvělou zábavu. Dnes se podíváme na opravdu luxusní a přitom dostupné zpestření svatebního veselí.

Pokud totiž toužíte po skutečně ohromujícím způsobu, jak ukončit a korunovat svatební den, nebojte se svěřit do rukou profesionálů, kteří se specializují na wow efektové show.

Příkladem mluvícím za všechny je energická a scénami celého světa prověřená Pyroterra. Ta představuje celosvětovou špičku v oboru tanečních vystoupení s ohnivými a světelnými efekty. Nyní rozšiřují svůj repertoár i o romantická nebo roztančená swingová představení, která připravili přímo pro Váš den D.

Bezpečnou a nádhernou podívanou plnou úžasných efektů si tak můžete dopřát i Vy.
 

show   show

„Každý solidní umělec zabývající se manipulací s otevřeným ohněm by měl být navíc schopen klientovi zaručit opravdu bezpečný a hladký průběh akce. Měl by být schopen zodpovědět všechny dotazy, měl by ušetřit klientovi zbytečné starosti a měl by na něj být spoleh. To platí ale samozřejmě u všech dodavatelů.“ říká Pavla Šťastná z umělecké skupiny Pyroterra.

„Pokud nechcete hazardovat s pronajatými prostory a je pro Vás důležitá záruka, že bude hořet jen to, co hořet má, obracejte se vždy na plně profesionální produkce.“ doplňuje.

Lidé už viděli ledacos a publikum si žádá stále hutnější porci zábavy. Krátká a efekty prošpikovaná představení Pyroterry to perfektně vystihují. Show jsou díky tanečníkům mnohem osobnější a emocionálnější než je klasický ohňostroj, přesto nepostrádají očekávané pyrotechnické finále. Profesionálně a citlivě zpracovaná show tak nabudí všechny diváky pozitivní energií a rozproudí zábavu na celý zbytek večera. A dobrá atmosféra je, jak už víme, pro svatební den klíčovým prvkem. Necháte-li hosty zažít něco opravdu výjimečného, chybu rozhodně neuděláte.
 
  
 
  
 
Více informací najdete zde   Více informací najdete zde


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební dary, Zábava na svatbu