Svatební líčení a účesy pro nadcházející svatební sezónu – buďte přirozená!

Svatební sezóna je tu, a tak je na čase sledovat trendy, které ji letos ovládnou. Jak už sám název článku napovídá, v tomto roce bude hrát prim opravdovost, přirozený půvab a jednoduchá elegance.

Velký důraz se letos klade na přirozené obočí, a to co do barvy, tak i do tvaru. Zapomeňte proto na dokreslování a výrazné barvení. Dbejte na jednoduchou úpravu!

Líčení očí letos přeje oblíbenému kouřovému stylu i výrazným barvám. Do popředí se opět vrací lesk na rty, který jim dodá objem a zdravý, přirozený vzhled.

Pleť musí být přirozeně bezchybná, s tím může pomoci nejen dobře sjednocující make-up či pudr, ale především kvalitní hydratační krém, který je pro správnou a dlouhodobou péči o pleť nepostradatelný.

Nevěsty by letos měly vytavovat na odiv také přirozeně krásné a zdravé vlasy, péči o ně proto věnujte pozornost dostatečně dlouho před svatbou. Krátce před svatebním dnem vás tak nepřekvapí nepříjemnost v podobě lupů či lámavých konečků.

Hýčkejte své vlasy kvalitními balzámy, dodejte jim sílu a lesk! Jedině tak bude svatební účes skutečně dokonalý a jeho krása vynikne tak jak má.

Letošními trendy jsou hladké, elegantní účesy podtrhující ženskost a osobitost. Jednoduché drdoly zdobené jemnými ozdobami, hřebínky a vlasovými sponami s perličkami či drobnými kvítky budou trefou do černého.

Rozpuštěné dlouhé vlasy pak upravte do jemných vln či mírně rozevlátých kudrlinek. Zdobení výraznými květy bylo hitem minulé sezóny, i letos však bude jarním či letním nevěstám určitě slušet. :-)

Foto: Gold Visage


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební účesy, Svatební líčení