Svatební lingerie

Luxusní, sněhobílé či s doplňky dalších jemných barev, hedvábně jemné, okouzlující leskem saténu a rafinovaností krajky – takové bývá svatební spodní prádlo čili svatební lingerie. Podle některých je právě prádélko pod svatební šaty to nejkrásnější, nejvíc sexy a nejvíc ženské.

V dnešním článku bychom rádi upozornili na důležitost dokonalého spodního prádla, které vy, milé nevěsty, budete oblékat pod své šaty snů.

Na rozdíl od svatebních šatů, vaše lingerie bude pouze pro JEHO oči, v ten krásný okamžik, kdy spolu po tom dlouhém a náročném dni konečně zůstanete sami. Přesto, nebo právě proto, by svatební spodní prádlo nevěsty nemělo postrádat nic z dokonalosti, krásy a luxusu šatů, které je do této chvíle skrývaly.

Stejně jako svatební šaty, tak i svatební spodní prádlo rádo podléhá módním trendům, nejsou tu však žádná přísná pravidla. Někdo zvolí raději pohodlí a oblékne jednoduchou podprsenku a kalhotky, doplněné třeba o hladké samodržící punčochy. Můžete však zatoužit po skutečně rafinované kráse spodního prádla, nad kterým váš partner vydechne úžasem. Můžete zvolit odvážnější i velmi sexy modely, korzety, podvazky a podobně, nebo si pro svatební noc připravit cudnou a vyzývavou zároveň, saténovou noční košilku, či sexy krátký župánek.

Možností je skutečně mnoho a každá nevěsta chce být ve svém svatebním spodním prádle okouzlující a smyslná. V prádle, ve kterém však budeme celý den a pravděpodobně dlouho do noci, se především musíme cítit dobře a pohodlně. Mělo by být samozřejmostí si nové spodní prádlo včas a v klidu vyzkoušet, vybrat správnou velikost podprsenky a vybrat také model, který bude vhodný k modelu svatebních šatů, tj. podprsenky s nastavitelnými ramínky do kříže nebo za krk, či bez ramínek.

Kalhotky z kvalitních, zpevňujících materiálů pak mohou pomoci vytvarovat bříško či hýžďové partie, korzet dokonale zpevní postavu a hodí se i pod volnější šaty. Do šatů korzetového střihu se bude hodit podvazkový pás, který udrží punčochy celý den tam, kde mají být. V chladnějších dnech se pak budete cítit lépe i díky body z luxusní krajky.

Zapomenout pak nesmíme ani na tradiční svatební podvazek, který si můžete vybrat z nepřeberného množství variací a barev. Pro jistotu si můžete pořídit rovnou dva, pokud se vám jeden ztratí v davu svobodných pánů, ten druhý vám zůstane na památku.:-)


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební prádlo