Svatební veletrh v Trutnově? Ano, letos již podruhé!

Navíc pro vás Svatební veletrh připravujeme ve větších a elegantnějších prostorech, abyste se cítili příjemně, a mohli se v klidu inspirovat svatebními trendy a styly!

Díky většímu prostoru se můžete těšit na více ukázek svatební floristiky, nové trendy ve svatebním líčení a svatebních účesech, ochutnávky svatebního menu,„candy bar“ a další. Vybrat si budete moci snubní prsteny a krásnou bižuterii.

Většina vystavovatelů pro vás chystá možnost slev a speciálních cen při objednání služeb právě v době konání Svatebního veletrhu!
 

Svatební kytice   Svatební tabule


Kromě samotného zboží se těšte na módní přehlídky, a to nejen svatebních šatů, ale také přehlídky oblečení pro maminky a ostatní svatebčany. Na podiu uvidíte také módní přehlídku pánských obleků.

Ptáte se, proč jít na veletrh? Je to jedinečná možnost, jak se osobně dozvědět mnoho užitečných tipů a informací!
 
Svatební veletrh    


A to je ten důvod, proč veletrh pořádáme - chceme, aby si budoucí novomanželé měli možnost o své vysněné svatbě popovídat s konkrétními lidmi, zkonzultovat  s nimi svá přání, a ujistit se, že jejich představa o dokonalé svatbě se opravdu dá zrealizovat!

Kromě přehlídek vás čeká bohatý program plný tanečních vystoupení, moderovaných ukázek líčení, „Svatební proměna“ jedné z návštěvnic, a mnoho dalšího! Letošní novinkou je „pánský koutek“, místo pohody, kde si pánové budou moci odpočinout a načerpat nové síly! :-)

Dále můžete vyhrát hodnotné ceny, které věnovali naši vystavovatelé!

V Trutnově akce tohoto typu chyběla - jsme rádi, že se loňský ročník návštěvníkům líbil, a velice se těšíme na viděnou 11. února od 10:00 do 17:00 v Národním domě v Trutnově! Věříme, že se vám letošní ročník bude líbit ještě více!

Stejně jako loňský rok, i letos je VSTUPNÉ ZDARMA!

Více info: https://www.facebook.com/events/200195180416459/


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební veletrhy