Tipy na svatební dary pro snoubence – golfisty!

Chystáte se na svatbu golfovým nadšencům, kteří už si v těchto prvních, teplejších dnech začínají “brousit hole“ a možná dokonce i samotnou svatbu plánují mít přímo na greenu?

Máte se na co těšit, golfové resorty patří k nejkrásnějším svatebním místům vůbec!

Projevte podporu jejich společné vášni pro zeleň anglického trávníku, vtipné dárečky pro golfové nadšence můžou být zároveň skvělým, originálním a vtipným dárkem svatebním!

A pokud je vášnivým hráčem jen jeden z nich, žádný strach, ten druhý bude určitě přinejmenším vášnivý přihlížející!:-) Takže, co by se mohlo hodit golfistům-novomanželům do života, i do společné domácnosti?:-)

Golf na WC

Kompletní sada pro beznadějné milovníky golfu obsahuje zelenou podložku s vykrojením k umístění k záchodové míse, golfovou jamku, 2x míček,1x putter a jednu vlaječku na kliku s nápisem “nerušit“. Trefné, no ne?:-)

Golfový minibar

Pro milovníky golfu i minigolfu – stolní set obsahující herní plochu, míčky, hole a šest “panákových“ skleniček na alkohol. Vyzkoušet můžete rovnou jako zábavu pro hosty na svatební párty!:-)

Golfové propisky

Sada propisek v precizním provedení a tvaru golfových holí v elegantním pouzdře. Potěší každého golfistu!

Speciální brýle pro hledání golfových míčků

Skvělá novinka, kterou každý golfista bezesporu ocení. Přes tyto brýle svítí ztracené míčky v trávě jako vánoční stromeček, takže je uvidí a najde mnohem snadněji!

Sady golfových míčků s různými nápisy

Když nevíte čím potěšit golfistu, kupte mu novou sadu míčků. A koupíte-li sadu míčků s osobitým vzkazem a v hezkém dárkovém balení, máte vyhráno docela. Kromě nápisů jako “Všechno nejlepší“ nebo “Díky, že jsi mě našel“, je můžete nechat popsat také něčím více novomanželským, jako třeba “Do první společné jamky“ nebo “Pro pěknou hru do života“ a podobně.:-)
 
 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební dary, Zábava na svatbu