Unikátní svatební show, na které létají blesky

Jak docílíte wow efektu na vaší svatbě? Pozvěte si kouzelníky s blesky. Hostům v úžasu vyrazí dech a vám zahrají svatební píseň pomocí elektrického výboje. Je to jen jednou za život, tak se blýskněte. Doslova.

Za tuhle zábavu byste v Prostřeno dostali 11 bodů z 10. Hledáte vzrušující zážitek, o kterém si lidé budou ještě dlouho po vaší svatbě vyprávět? Právě pro vás je zcela jedinečná Blesková show High Voltage Magic. Jste zvědaví, jak taková show vypadá?

Fascinující zážitek pro hosty i novomanžele

Zapomeňte na heliové balonky. Objednejte si na svatbu vědce, co umí elektrostatické divy. 100% bezpečnost, 120% pobavení všech hostů. Dámy, pozor na účesy. Lehce se stane, že se vám začnou ježit vlasy na hlavě. Přijde vám to jako zábava pro děcka? Pak si jako dobrovolník zalezte do legendární Faradayovy klece. Ta slouží k ochraně před účinky vysokého napětí včetně blesků. Troufnete si prohlédnout silné elektrické výboje zblízka?

Show na svatbu

Zahrajte si svatební píseň netradičním způsobem

Moderní technologie umožňují kontrolovat výboje do té míry, že fungují jako hudební nástroj. Hrají noty a akordy. Vy tenhle zázrak zažijete na vlastní svatbě. “Zpívající cívka” je schopna více jak 1,5 metru dlouhého výboje a pomocí blesků vyloudí i tóny. Připojte klávesy nebo počítač a zahrajte si jakoukoliv melodii. Třeba tu vaší. Zvuk je naprosto unikátní.

Zpívající cívka show na svatbu

Magická show

Dav lidí vyčkává ve tmě. Najednou vzduchem projede hlasitý zvuk podobný blesku. Přichází kouzelník Ohm a na rukou mu tančí blesky. Dav ustoupí o krok dozadu, v bázni a úžasu. Napětí o tenzi jednoho milionu voltů vytváří mystický proud oscilujícího chaosu, zážitek, na který nikdo ze svatebních hostů nezapomene. Faradayův rytíř si pohrává s blesky Teslova transformátoru, sršícím 1 000 000 V elektřiny. Dají se dva velikáni do boje? To je jen na vás. Martin Škop a Ludmila Valdová jsou ovšem jediní, kdo originální show v Česku nabízí.

JSOU HEZKÉ SVATBY A SVATBY, NA KTERÉ SE NEZAPOMÍNÁ. JAKOU PŘIPRAVÍTE PRO HOSTY VY? TUTO ELEKTRIZUJÍCÍ SHOW OBJEDNÁTE ZDE.​

Show na svatbu High Voltage Magic


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Zábava na svatbu