Už máte svůj svatební “soundtrack“?

Hudební doprovod je nedílnou součástí každého svatebního dne. Budete se jím zabývat už na matrice, při zařizování detailů obřadu.

Obvykle se pro tyto chvíle vybírá působivý doprovod klavíru nebo harfy na pozadí procítěného zpěvu, který navodí tu správnou, emotivní atmosféru.

Otázka živé hudby se dostává do popředí také s organizací svatební zábavy. Jak a koho tím pověřit? Jaký by se měl hrát repertoár?

Bude vám stačit místní DJ, kterého osobně znáte ze zdejších sobotních zábav, nebo to bude chtít mnohočlennou bujarou kapelu v barevných krojích? A co třeba decentní, líbivá hudba k tanci i poslechu v podání jazzového tria?

O možnosti výběru není nouze, důležité však je, aby vámi vybraná kapela, zpěvačka nebo DJ dokázali vplout právě do vašeho stylu, aby vám jejich hudba měla co říct a vy jste si ji dokázali po celý večer užívat.

K prvnímu tanci

Song k prvnímu tanci by měl být vám oběma blízký, to je základní předpoklad. Domluvte se však předem, v jaké verzi by se měl hrát. Kromě oblíbených klasických kousků se skvěle hodí také řada moderních milostných hitů a filmových melodií.

K večerní zábavě

Pro začátek pozdní recepce můžete zvolit komornější styl hudby, např. decentní doprovod smyčcového kvarteta nebo zpěvačky s kytarou, při kterém si vy i vaši hosté užijí skvělé jídlo i konverzaci.

Pro ryze večerní zábavu může štafetu převzít vámi vybraný profesionální DJ. Ti obvykle disponují skvělým vybavením a mohou vám nabídnout vše od osvětlení, přes mobilní taneční parket až po speciální efekty.

Top 10 YouTube hitparáda songů k prvnímu tanci:

 
  1. Frank Sinatra – Fly Me To The Moon

  2. Etta James – At Last

  3. Adele – Make You Feel My Love

  4. Jason Mraz – I´m Yours

  5. Take That – Greatest Day

  6. Frankie Valli – Can´t Take My Eyes Off You

  7. Al Green – Let´s Stay Together

  8. Take That – Rule The World

  9. Lonestar – Amazed

  10. Michael Bublé - Everything


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Hudba na svatbu, Zábava na svatbu