Valentýn je tu - obdarujte svou polovičku láskou v různých podobách!

Láska a příroda, to jsou dvě mocné čarodějky. Spojte jejich magickou moc na svatého Valentýna a darujte lásku v té nejlepší a nejzdravější podobě. Svátek všech zamilovaných letos připadá na všední den, nic ale nebrání užít si jej se vším všudy. A hlavně večer…!

Už naši předkové věděli, že čokoláda je přírodní afrodiziakum. K tomu pomáhá vylučovat hormony štěstí a cítíme se díky ní tak báječně.

Využijte toho právě na Valentýna a darujte čokoládové pralinky. Ne však ledajaké! Láska prochází žaludkem, a proto si dejte záležet a vyrobte si doma jejich čerstvou a zdravou variantu.

Zuzana Lužná, autorka několika ebooků a kurzů o RAW stravě, doporučuje svůj oblíbený recept:

Čokoládové pralinky s kešu krémem Zuzky Lužné: TIP na dárek pro NĚJ:

Ingredience na čokoládu:

50 g kakaového BIO a RAW másla (Vitalvibe), 40 g kokosového za studena lisovaného oleje, 2 – 4 polévkové lžíce medu, 20 g kakaového BIO a RAW prášku.

Ingredience na krém:

50 g strouhaného BIO a RAW kešu oříšků, 20 g strouhaného BIO kokosu, 1 polévková lžíce medu či jiného sladidla

Postup:

Kakaové máslo nastrouhejte na hoblinky a ve vodní lázni smíchejte s kokosovým olejem, medem a kakaovým práškem. Míchejte, dokud se nevytvoří čokoláda. Tu pak nalijte na dno formiček na pralinky a dejte na 5 minut do mrazáku.

Mezitím připravte kešu krém. Kešu oříšky společně se strouhaným kokosem a sladidlem nasypte do mixéru a rozmixujte do krémové konzistence. Ta se vytvoří díky uvolněnému tuku z oříšků. Poté vyndejte z mrazáku formičky a vložte kešu krém na ztuhlé čokoládové dno a pralinky zalijte čokoládou. Opět vložte do mrazáku na cca 10 minut. Pralinky jsou připravené k podávání. :-)

„Viagra“ pro ženy: TIP na dárek pro NI:

Ačkoli je ženský orgasmus stále jistou záhadou, při intimních hrátkách si ho chceme užívat všechny. Některé mají to štěstí, že ho dosahují pravidelně a různými způsoby, jiné ho třeba ani nikdy nepoznaly. To může změnit oblíbená léčebná a rehabilitační metoda pulzní magnetoterapie.

„Působení magnetického pole má za následek vyšší prokrvení míst, kde se léčba aplikuje a díky tomu můžeme u žen pozorovat snazší dosažení klitorálního i vaginálního orgasmu. Magnetické pole taktéž produkuje slabé elektrické impulzy, které vnímají ženská nervová zakončení a reagují na ně. Díky tomu se zvyšuje vzrušivost a orgasmus nastupuje rychleji a s intenzivnějším prožitkem,“ vysvětluje MUDr. Václav Cikánek.

Tyto účinky nejsou patrné jen bezprostředně po aplikaci, ale lze je pozorovat i 2-3 hodiny po ní. „V případě, že máte magnetoterapii již doma nebo se ji chystáte koupit, nebojte se ji využít i pro zkvalitnění vašeho sexuálního života,“ dodává MUDr. Václav Cikánek.

Zdroj: pulzni-magnetoterapie.cz, loveofraw.cz, www.zivotplnyzdravi.cz
Foto: Pixabay.com


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Láska, vztahy, sex