Vánoční večírek roku?

Předvánoční období je všemožnými párty přímo nabité. Těžko pak uspořádat takovou, která by mezi nimi vyčnívala. Jako mistři v oboru ale máme akce všeho druhu v malíčku, proto náš večírek nemohl dopadnout jinak než fantasticky. Mrkněte, jaké to je, když slaví eventoví profíci z týmu Svatba.cz, Partydo a Happenee!

Krásné místo s atmosférou

Vybrat správný prostor pro konání akce je vždycky jeden z nejdůležitějších a zároveň nejošemetnějších úkolů. My jsme naštěstí kápli na perfektní místo, které poskytuje nejen ideální zázemí, ale také výjimečnou atmosféru. V baletu Národního divadla nám bylo náramně – i když naše tance už po pár sklenkách ladnost baletek rozhodně postrádaly.

Umíme se hýčkat

Každý jsme sice tak trochu originál, ale jedna věc nás spojuje: dokážeme ocenit dobré jídlo i kvalitní služby. Proto jsme vsadili na osvědčené profíky z řad našich nejlepších dodavatelů.
Břicha nám naplnili COOK for LIFE, z jejichž dokonalého cateringu se nám dodnes sbíhají sliny (především jejich belgický tataráček zmizel ze stolů, ani jsme nemrkli).


Většina z nás si také vyzkoušela malování na obličej od Malby na líčka, takže z těch odvážnějších byli brzo Avataři i psychedelické postavičky k nepoznání. Naše nové podoby jsme také zvěčnili ve fotokoutku Ananas, důstojnější profi fotky nám pak připravil šikovný Petr Pelucha. A nemohli jsme vybrat lépe, posuďte sami! 

Dobrá parta dělá divy

Nejdůležitější ze všeho ovšem bylo, že jsme se mohli společně potkat i jinde než v kanceláři nebo na meetingu. Někteří z nás ujeli pěkný kus cesty, aby s námi mohli strávit večer a být pěkně pospolu. A jak to tak na správné párty bývá, spát se šlo až k ránu – a my doufáme, že se ve stejně hojném počtu budeme takhle královsky bavit i za rok!


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Děti a rodina