Večerní a noční svatby – romantika pod hvězdami

Sníte o svatebním dni trochu jinak? Netradičním dni, s vlastní, ne zrovna klasicky probíhající organizací? Přesto vám záleží na zachování nebo dokonce umocnění romantického kouzla, které na každou svatbu bezpochyby patří?

Svatební obřad pod noční oblohou posetou hvězdami bude mít neskutečné kouzlo a udělá z vaší svatby nezapomenutelnou záležitost. Proč tedy nemít svatbu večer nebo v noci?

Ideálním místem pro večerní a noční svatební romantiku bude louka, park či penzion. Zde se dá pak uspořádat obřad pod pergolou, zdobeným obloukem či krásně nasvíceným altánem.

Hosté mohou sedět na plátěných židličkách, nebo i v trávě na dekách či polštářcích. Atmosféra celé svatby tak bude ve srovnání s jakýmkoliv obřadem ve dne naprosto nenapodobitelná.

Správné osvětlení dokáže ještě umocnit romantickou atmosféru a kouzlo okamžiku. Důležité však bude zvolit správný druh zdroje světla a také intenzitu osvětlení.

Nejvíce nasvícené by mělo být obřadní místo. Hodit se budou také různé druhy svíček, lampiony a barevná světýlka, otevřený oheň, lucerny a olejové lampy.

Největším plusem svatebního obřadu, který proběhne až ve večerních hodinách je i to, že bude vnímán jako vyvrcholení celého svatebního dne. Odpoledne se dá strávit jako příjemný piknik s grilováním.

Mohou se hrát i venkovní hry jako je petangue či kroket. Nevěsta si užívá den v krásných letních šatech a do honosných svatebních šatů se převlékne až k obřadu, na který přijde čas po setmění.

Pak může následovat například raut, kouzelnické vystoupení pro hosty, ohňostroj, show s ohňem a  světelnými efekty, barmanská show a taneční zábava.

Foto: Milan Liška - svatební a portrétní fotograf


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět