Vše pro váš teambuilding, konference, oslavy i zábavné firemní akce.

Ke každé správné svatbě patří i pořádná párty. A protože svatby už máme dávno v malíčku, rozhodli jsme se, že naše know-how přeci nemůžeme nechat jen tak ležet ladem. A tak vzniklo Partydo, kde snadno a rychle najdete ideální místa, zábavu i služby pro váš event.

Být za krále večírků je občas pěkně těžký úkol. Přitom existuje řada skvělých podniků a služeb, co by vaši párty mohly proměnit v epesní událost – jenom o nich jednoduše nevíte.

Rozjíždíme unikátní platformu Partydo!

Katalog Partydo sdružuje to nejlepší, co se dá ve světě eventů najít: od stylových restaurací přes parádní bary až po nabídku lákavého cateringu nebo kvalitní zábavy.

Od perfektní párty vás dělí jeden formulář

Strávit hodiny hledáním na internetu, nebo vyplnit pár údajů, odeslat poptávku a počkat, až vám přijdou nabídky na míru přímo do profilu? My máme jasno, co je snazší. Firmy nebo jednotlivci už nemusí sáhodlouze shánět ideální místa a služby. O to se postará Partydo! Stejně tak dodavatelé nemusí utrácet spoustu peněz za cílenou reklamu. Najdeme jim totiž zákazníky za zlomek výdajů, které by vynaložily na efektivní marketing.

Funguje to jednoduše: Vytvoříte poptávku u více dodavatelů najednou snadno a rychle. Pak už se vám sami ozveme, abychom probrali detaily a vyladili poptávku tak, abyste kápli na ty nejlepší dodavatele. Máme na to zkušenou partu telefonistů, kteří obvolají, co se dá, a najdou pro vás přesně to, co pro svou party potřebujete. Nabídky od vybraných dodavatelů vám přijdou do profilu a upozornění na každou novou nabídku do e-mailu. Vy už si jen vyberete tu, která vám sedí nejvíc.

Párty máme v malíčku

Unikátní projekt vychází z know-how, které jsme pracně budovali po mnoho let při realizaci největšího svatebního portálu v Česku Svatba.cz. Slibujeme si od něj velké věci - mimo jiné například, že díky němu zbude lidem mnohem více času a energie na skutečnou zábavu.

Ať už jste milovník večírků, připravujete teambuilding pro firmu nebo třeba dokážete nabídnout něco ze svých služeb těm, kteří se chtějí bavit, určitě omrkněte náš nový eventový portál a zjistěte, jak se dá takové zařizování ulehčit!


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Rozlučka se svobodou