Vtipné a lechtivé dárky a hry pro novomanžele

Chcete je obdarovat a nemáte ponětí jak a čím? Nedokážete odhadnout, jsou-li pro srandu a třeba i lechtivé hry pro dva, nebo naopak chtějí jen to, co má praktické využití?

Na tuhle nelehkou otázku najdete snadnou odpověď třeba v dárkových prodejnách, nebo i v e-shopech zaměřených výhradně na dárky a drobnosti k těmto účelům.

Můžete si často vybrat i z vyloženě svatebních kolekcí, tvořených jakýmsi mixem romantických, vtipných, erotických i vyloženě praktických dárků. Můžete zkrátka vybrat od všeho trochu, alespoň jedna trefa do černého bude zaručena! :-)
 

Pro ty, co se rádi baví a třeba také rádi experimentují, najdete na trhu takové vychytávky a partnerské hry, jako je například Hra o manželství.

Novomanželské kolekce "ego" triček, placek a ponožek budou skvělým dárkem pro každý pár, který bere život s humorem a notnou dávkou nadhledu.

Pokud si myslíte, že se novomanželé nebojí pikantnějších výzev, zkuste darovat hru typu Nevinné hrátky.

V případě potřeby je tu vždycky Krabička poslední záchrany pro spokojené manželství, která obsahuje stínítko na oči pro ni a špunty do uší pro něj, propíchnutý kondom, píšťalku, aby partner skákal, jak ten druhý píská a další roztomilé blbůstky. Úspěch zaručen!

Z praktických dárků určitě stojí za zmínku takové svatební nezbytnosti, jako je krajkový podvazkový pás, svatební konfety, košíček na novomanželskou peněžní sbírku nebo romantické novomanželské fotoalbum, popř. fotorámečky. 

Zdroj: albi.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební hry , Svatební dary, Láska, vztahy, sex