Vyberte si snubní prsten jedinečný jako vaše láska

Svatba je jeden z nejkrásnějších momentů v životě. Připomínejte si ji prstenem, do kterého se budete při každém pohledu zamilovávat znovu a znovu.

S bílým zlatem nešlápnete vedle

Doby, kdy jste si mohli vybrat ze 2 druhů snubních prstenů ve žlutém zlatě, jsou naštěstí pryč. Najednou se před vámi otevírá nabídka, ze které oči přecházejí. Nejoblíbenějším kovem je bílé zlato. Působí elegantně a čistě. Stále více párů také začíná barvy zlata kombinovat. Bílé a růžové zlato vedle sebe totiž vypadá naprosto dokonale.

Snubní prsteny Bisaku

Ženy milují kamínky

V minulosti dávaly ženy přednost jednomu kamínku vsazenému do prstenu. V současnosti vévodí trendům nadčasový čistý design a dámské prsteny zdobené drobnými kamínky. Muži zase upřednostňují jednoduchost. Někteří z nich případně volí decentní rytí.

Snubní prsteny Bisaku

Neshodnete se? Nevadí

Líbí se vám zdobené prsteny, ale partner má raději přesný opak? Ničím se neomezujte a vyberte si každý to, co se vám líbí. Rozhodně není pravidlem, že musí být snubní prsteny stejné. Musí se zalíbit hlavně vám. Celý život se na něj totiž budete dívat a připomínat si lásku, kterou jste si jím slíbili.

Snubní prsteny Bisaku
 

Popusťte uzdu fantazii

Nabídka prstenů je velmi pestrá, to ale neznamená, že si z ní musíte vybrat. Správnému klenotníkovi záleží na vašich přáních a pečlivou prací dokáže vyrobit prsten přesně podle vašich představ. Klenotnictví Bisaku používá 3D technologii, díky které dostane pouhý nápad reálnou podobu.

Snubní prsteny Bisaku

Jděte tam, kde vám chtějí porozumět

Snubní prsten s vámi bude celý život. Důležitý tedy není jen výběr designu, ale především klenotníka. Toužíte-li po precizním provedení a celoživotním servisu zdarma, vyberte si Bisaku. Jejich hlavní inspirací je totiž právě láska, která je silná, vzrušující a nekonečně emotivní. Navštivte některou z kamenných prodejen v Praze, Brně, Ostravě nebo Bratislavě nebo navštivte e-shop a prohlédněte si jejich neodolatelnou nabídku.

Snubní prsteny Bisaku

Vyberte si z 5 jedinečných kolekcí

Značka Bisaku je založená na moderním a nadčasovém designu. Navrhli 5 kolekcí, ze kterých si bez problému vybere milovník minimalismu i příznivce zdobnějších prstenů.
 
  • Kolekci LINIA charakterizují čisté linie osazené drobnými kamínky. 
  • Řadě VENDOME vévodí bílé zlato. Pánské i dámské prsteny jsou v podobném provedení, takže je na první pohled poznat, že patříte k sobě. 
  • BISAKU VINTAGE vychází z klasických designů, najdete v ní i matné varianty prstenů.
  • Kolekce BISAKU DESIGN je vhodná hlavně pro odvážné páry, které se chtějí odlišit. 
  • Zkrátka nepřijdou ani romantické duše, které se najdou v kolekci AMOUR.
Snubní prsteny Bisaku


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Snubní prsteny, Zásnubní prsteny