Vyhrajte lístky na veletrh Svatba 2018 Ostrava

Svatební inspirace není nikdy dost, pojďte ji s námi 3. a 4. března načerpat na jubilejní ročník krásného ostravského veletrhu Svatba 2018 Ostrava.

Na ploše 3500 metrů čtverečních se vám představí více než 60 předních svatebních dodavatelů, takže tu snadno objevíte své vysněné svatební šaty, snubní prsteny, místo, květiny, dort nebo fotografa. Navíc si budete moci mnohé vyzkoušet na vlastní kůži - můžete si třeba nechat udělat svatební účes nebo můžete ochutnat dobroty různých restaurací, hotelů, cateringových služeb či cukrářů. Těšit se můžete i na několik přehlídkek svatebních šatů.

Rozhodně se nemusíte se bát, že by se budoucí ženichové na akci nudili. Jakmile jim řeknete, že je součástí veletrhu také přehlídka luxusního spodního prádla, jistě proti účasti nebudou protestovat. Svou pozornost pak jistě věnují i vystaveným limuzínám a veteránům, které si můžete na svůj svatební den pronajmout. Garantujeme, že jde o nezapomenutelný zážitek!

Součástí veletrhu Svatba 2018 Ostrava je samozřejmě také bohatá tombola, do které vystavovatelé věnovali ceny v celkové hodnotě 70 tisíc korun! Budete tak moci ulevit svému svatebnímu rozpočtu a vyhrát například šperky nebo poukazy na zapůjčení svatebních šatů či na květinovou vazbu.

Soutěž o 16 vstupenek

Hned pro osm z vás máme připravené dvě vstupenky na tento jedinečný veletrh.
Stačí, když nám do 25. února napíšete na email info@svatba.cz odpověď na soutěžní otázku:

Kolikátý ročník veletrhu Svatba 2018 Ostrava se letos koná?

Ze zaslaných odpovědí následně vylosujeme osm výherců.


Více informací o veletrhu najdete zde.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební veletrhy