Zábava, která střídá staromódní svatební hry. To musíte na svatbě mít

Ohmatávací poznávačka, hrátky s podvazkem a další tradiční hry vám nic neříkají? Tento text je plný nenucené zábavy a nápadů, jak pobavit každého hosta, ať je mu 5, nebo 99.

Zabavit svatební hosty je snazší, než si myslíte. Takhle se na svatbách baví na západě a v poslední době i v Česku. Překvapte svatebčany programem, který starší generace nečeká a mladí znají jen z Pinterestu. 

Hry pro ty, co netančí (nebo jsou unavení) 

Poker koutek pro gentlemany, karty, deskovky nebo klidně něco většího. Na svatbách teď frčí i obří šachy, piškvorky či jenga. Hraje se také croquet nebo pétanque. Zkrátka zábava, u které se dívkám nerozmaže make-up a pánům nepropotí košile. 

svatba svatební hry muži croquet

Fotky. A ať je jich hodně

Potřebujete svatebčany na chvilku zabavit nebo to ulehčit introvertům? Vyvěste fotky a popište je. Místo do telefonu budou pak vaši hosté zaručeně koukat na stěny plné obrázků z vašeho společného života. Jako bonus doporučujeme vystavit i staré svatební fotografie rodičů a prarodičů. 

svatba svatební hry výstava fotek šňůra kolíčky

Ať zábavu obstará někdo jiný 

Kouzelník, karikaturista nebo elektrizující show s profesionálním vrhačem blesků. Instax párty či fotobus. Ohňostroj! Všechno je možné a vy s tím nebudete mít ani jedinou starost. Inspirujte se mezi našimi dodavateli svatební zábavy

Svatba svatební hry ohňostroj

A pravá láska ať trvá 

Jen 2 věci trvají navždy – láska a tetování. Pozvat si opravdového tatéra by byl velký punk. Co ale zřídit tetovací koutek? Ze zkušeností víme, že u něj bude nátřask. A to nejen dětí. “Nálepku” ať si nanese každý sám, nebo si pozvěte někoho kdo, kdo hosty profesionálně (dočasně) potetuje.

Svatba svatební hry tetovací koutek

Máte hrůzu, že se hosté na svatbě budou nudit? Připravte si zábavu včas.

Zdroj fotek: Pinterest


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Zábava na svatbu