Zážitky ze svatebních nocí – jaké jsou ty vaše?

Co všechno může zhatit svatební noc? Co vás může připravit o ten tolik očekávaný okamžik, na který se těšíte i po letech ve společné domácnosti, jako by to mělo být poprvé? Bohužel, je toho dost…

Nejdůležitější je, nebrat význam svatební noci až tak příliš vážně. Svatbu je nutné si užít, a nejlépe si ji užijete právě tím, že nebudete příliš lpět na detailech, ať se vám zdají jakkoli důležité.

Často probíhá svatební noc právě až druhý den po svatbě, tedy druhou noc, kdy jsou novomanželé odpočatí a “netočí se s nimi postel“ z přemíry alkoholu. Druhý den po svatbě pak navíc nebývá většinou moc příležitostí k odpočinku, ale jsou tu další celodenní starosti a povinnosti, například rozvoz hostů, úklid po hostině, pokud byla doma, apod.

Svatební noc, pokud má být opravdu vydařená, si tak raději „“naplánujte“ třeba i o několik dní později. Že by vám to bylo líto? Určitě míň, než kdyby vám ženich usnul právě při rozepínání šatů, nebo kdyby se jeden nebo druhý z vás horlivě snažil předstírat chuť na sex i ve chvíli, kdy evidentně sotva přemůže neklamné příznaky žaludeční nevolnosti.

Svatební noc však nemusí nutně “zničit“ jenom nevydařený sex.
Co třeba neplánovaný únos nevěsty, na kterém se obvykle podílí opilí kamarádi, kteří pak na její úkryt třeba i zapomenou?

Může se také stát, že do vašeho novomanželského apartmá zabloudí roztržitá maminka nebo tchyně, která si splete číslo pokoje, právě když jste v nejlepším, a je po romantice.

Zavzpomínejte na své úsměvné zážitky ze svatební noci, která díky tomu nedopadla tak, jak jste si představovali a podělte se s námi o svou zkušenost.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební prádlo, Láska, vztahy, sex