Zdá se vám o svatbě? Zjistěte, co to znamená!

Zdají se vám podivuhodné sny? Opakují se stále dokola? Zdál se vám sen o svatbě a zajímá vás výklad tohoto snu podle snáře?

Sny o svatbě představují ustálení změn, upevnění své pozice a nalezení svého místa na tomto světě. Často může svatba představovat i nové návyky, které se vám postupně začleňují do života a stávají se běžnými.

Právě tyto nové návyky mohou vést k uvědomění a nalezení oné životní rovnováhy a svého místa.
 
Nevěsta ve snu symbolizuje přijetí změn, které jsou pro váš životní styl nevyhnutelné. Přijímáte změny s lehkostí a sami se z nich dokážete radovat, těšíte se na ně. 
 
Připravování (i cizí) svatby ve snu znamená, že se připravujete na nadcházející životní změny. Na změny, které váš život uvrhnou do rovnováhy. Budete se cítit velmi klidně a vyrovnaně. Životní situace budete řešit s rozvahou.
 
Zdálo se vám o hádce na svatbě? To znamená, že si nejste jisti krokem, který chcete udělat. Chcete udělat změnu, ale nevěříte si, nebo nevěříte osobě blízké, se kterou se toto rozhodnutí váže. Jste stále na vážkách.

Možná nechcete udělat právě vy ten první krok. Toto dilema postupem času sílí, ale nakonec si stejně budete muset vybrat.
 
Snít o svatebním prstenu znamená, že se chcete někomu oddat. Chcete mít pocit jistoty, důvěru ve spolehnutí se na svého partnera. Máte zájem o trvalý a stálý vztah.
 
Snít o svatebních šatech, podobně jako třeba o svatebním prstenu, o vás vypovídá, že se cítíte na změnu. Stálou změnu, jako je svazek manželství. Něco vás k této situaci stále popohání, a proto na to nedokážete nemyslet.
 
Pokud se vám zdá, že se účastníte svatby, ale sama svatba se vás netýká - tedy že svatbě pouze přihlížíte, pak to znamená, že na vás doléhá stres. Smíšené pocity, třeba i strach ze změn, které se vás nepřímo týkají.
 
Sny, ve kterých figuruje ženich na svatbě, symbolizují ustálení a akceptování změn, které přišly do vašeho života. Možná jste je sami vyhledali a jste za ně rádi. Nacházíte v nich klid a pohodu. 
 
Zdroj: vykladysnu.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební hry , Láska, vztahy, sex