Získejte 100.000 Kč za vaše svatební fotografie a oblékněte ženicha úplně ZADARMO

Dechberoucí nabídka pro všechny svatebčany. Módní značka Pánské obleky BANDI opět přichází s unikátním projektem, který nemá obdoby. Stejně jako loni nabízí novomanželům 100.000 Kč za nejzdařilejší svatební snímky. Proč tomu tak je?

„Každý rok se k nám chodí oblékat tisíce ženichů ze všech koutů republiky. Je pro mě obrovskou radostí, když nám pak posílají své nádherné svatební snímky, ze kterých září radost a štěstí novomanželů,“ říká Andrej Bandi Vámoš, majitel módní značky BANDI. „Proto jsem se rozhodl ocenit tu nejlepší svatební fotografii částkou 100.000 Kč a přispět jim tak do začátku společného života,“ dodává.
 
Jedna z dalších oceněných fotografií částkou 25.000 Kč manželů Terezy a Václava
Tato jedinečná možnost přilákala loni stovky nevěst a ženichů, kteří se rozhodli podělit o své nádherné svatební snímky. Vybrat ten nejlepší nebylo vůbec jednoduché.

„Původně jsme chtěli odměnit pouze jeden snímek. Protože skvělých fotografií však bylo opravdu mnoho, rozhodli jsme se ocenit ještě dva další snímky. A to částkou 25.000 Kč,“ říká Andrej Bandi Vámoš.

Jak se zúčastnit a získat peníze?

Pokud jste letos uzavřeli sňatek nebo svatbu teprve plánujete, pak čtěte velmi pozorně. Stačí, když bude mít ženich na fotce oblek módní značky Pánské obleky BANDI. Pak fotografie z vaší svatby jednoduše nahrajete na web www.svatba.bandi.cz. Nejlepší snímek zachycující ženicha samotného, s nevěstou nebo svatebčany odměníme částkou 100.000 Kč. Možná to budete právě vy, kdo si splní svoje sny. 
 
Vaše svatební fotografie zasílejte nejpozději do 31. 10. 2019. Nezapomeňte, že se musí jednat o snímky ze svatby konané v tomto kalendářním roce. Bližší informace se dozvíte na www.svatba.bandi.cz. To ale ještě není zdaleka všechno.

Pokud ještě nemáte dokonalý oblek pro ženicha, pak vás jistě potěší tato mimořádná šance. U BANDI máte možnost obléct ženicha zcela ZDARMA. Jak? Stačí se pouze domluvit se třemi přáteli nebo členy rodiny a přijít se společně obléknout nejen na svatbu do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. 
 
Pokud si všichni čtyři vyberete pánský oblek, ten nejdražší dostanete zcela zdarma. A to platí pro veškeré značkové oblečení, včetně volnočasových sak, elegantních košil, kožené obuvi a mnoha dalších módních doplňků. Přečtěte si, jak získat značkové oblečení BANDI úplně zadarmo.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět