Svatební hry

Oživit veselku senzační svatební hrou nestojí ani pětník. A funguje to spolehlivě. Ať už je máte připravené v programu, nebo si je šetříte jako zálohu pro případná hluchá místa, určitě vám přijdou vhod. 

Mrkněte na seznam svatebních her, ze kterých si vyberete jako nic. 

Patero svatebního veselí

Svatebních her je jako máku. Ať už si ze všech těch nápadů vyberete jakýkoliv, vyplatí se držet následujících pěti základních pravidel. Jedině tak se z plánované legrace nevyklube zoufalý pokus a trapné ticho.

1. Méně je více.

Svatební hry mají párty zpestřit, ne přidusit. Nemusíte jimi proto zaplácnout celé odpoledne. Připravte si tři až čtyři, bohatě to postačí. A hosté si v klidu zvládnou slupnout dort a poklábosit.

2. Nikoho nenuťte.

Strýčkové o berlích jen steží poběží juchat na parket. Když se někdo na legraci necítí, má na to právo. Pro případné lenochy se hodí mít v záloze třeba něco tvořivého: zatímco ostatní hýří veselím, mohou se babičky fotit na Polaroid nebo vkládat rady do života do připraveného notýsku.

3. Buďte vkusní.

Ne všechny nápady na svatební hry, co kolují na webu, jsou skutečně k popukání. Na falešné číšníky ani fingované žárlivé scény milenek není nikdo zvědavý. Zvažte, jestli vás místo smíchu nečekají spíše protažené obličeje.

4. Zajistěte výhry.

Nikdo se nepůjde předvádět jen tak pro nic za nic. Připravte proto pro hosty milé odměny, které je budou motivovat. Může to být třešnička ze svatebního dortu, čestné místo ve svatebním fotoalbu nebo jiná drobnost, co nic nestojí - a přitom potěší.

5. Mějte plán.

Je lepší být v pozoru, než tahat program z paty. Mějte proto pár nápadů na svatební hry v záloze. Jakmile zvětříte otrávené obličeje, šup se srandou na plac.

Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Články na téma Svatební hry