Svatební prádlo

Spodní prádlo pod svatební šaty je stejně důležité jako ostatní doplňky, které jsou na rozdíl od prádla všem na očích. Mít pod svatebními šaty skvěle padnoucí a navíc slušivé spodní prádlo je pro dokonalý pocit nevěsty důležitější, než by se mohlo zdát. Kromě pohodlí a příjemného pocitu je dalším podstatným hlediskem při výběru spodního prádla skutečnost, že chce být žena přitažlivá pro nastávajícího manžela. A v neposlední řadě by se měl výběr svatebního prádla řídit stylem a barvou svatebních šatů.

Pod svatební šaty se velmi často používají korzetové podprsenky bez ramínek, které mají zevnitř všité silikonové nebo gumové pásky, díky kterým pevně drží na těle. Tyto podprsenky se vyrábějí s kosticemi, bezešvé či jako push-up.

V poslední době jsou oblíbené korzety, které velmi šikovně tvarují postavu, vykreslí pas i boky. Korzety mohou být bez ramínek nebo s velmi nenápadnými úzkými silikonovými ramínky. Součástí korzetů je korzetový typ podprsenky s hladkými košíčky, odepínací podvazky a podvazkové nebo samodržící punčochy.

Spodní kalhotky pod svatební šaty by měly především perfektně sednout, být pohodlné, ale samozřejmě také elegantní a trošku sexy. Nevěsta může při jejich výběru brát ohled na vkus svého nastávajícího.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Články na téma Svatební prádlo