Zábava na svatbu

Program a zábava na svatbu

Často se na svatbě sejde mnoho lidí, kteří se tu vidí poprvé v životě a tak konverzace může snadno váznout. I proto se snoubenci stále častěji zamýšlejí nad odpoledním a večerním zábavním programem, který uvolní atmosféru, pomůže všem zúčastněným lépe se poznat a umožní, aby se všichni společně po celou dobu dobře bavili.

Je celá řada dobře známých svatebních tradic a her, u kterých se všichni budou zaručeně dobře bavit, je to např. sundavání nebo dražba nevěstina podvazku, svatební tombola, židlový tanec, novomanželský kvíz, apod.

Zábava na svatbu kouzelník   Zábava na svatbu

© kouzelník Martin Kellman

Důležité je také načasování. Zábava na svatbě nejvíc vázne v moment, kdy se jdou novomanželé fotit. Co s hluchým prostorem? Jak zabavit hosty na svatbě? Dalším prostorem je čas u odpolední kávy a nebo rozproudění večerní zábavy. Pro skutečně nevšední oživení a zábavu na vaší svatbě můžete využít služeb kouzelníka, který svými kouzly umocní zábavu a jednotlivé diváky vtáhne do skutečného kouzlení. Bavíme se o formě mikromagie, kde se kouzlí přímo u diváků a s diváky, kteří si tak vystoupení maximálně užijí. Většinou kouzelník začíná i parketovým vystoupením, kde zapojí jak svatebčany, tak i novomanžele. Další možností je karikaturista, na tematických svatbách pak bývají k vidění profesionální šermíři, sokolníkci, apod. Děti dokonale pobavíte ohňostrojem, bubble show nebo již zmíněným kouzelníkem, který třeba i dětem vytáhne za uchem nějakou dobrotu nebo udělá zvířátka z balónku. Stylově své hosty naladíte i překvapíte ochutnávkou vín, medoviny či doutníků, můžete si objednat i barmanskou show. Oblíbené je také karaoke a hosté se zaručeně nebudou nudit ani při společném skupinovém focení v prázdném rámu od obrazu.

Jsou-li mezi vašimi hosty i milovníci golfu, můžete jim dopřát zábavu třeba na provizorním greenu, ovšem nebude na škodu vtipně pozměnit pravidla hry.

Věříme, že naše tipy vám usnadní tento nelehký úkol, jak se postarat o zábavu všech hostů na vaší svatbě a že vás alespoň některé z nich inspirují.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Články na téma Zábava na svatbu