O nás

KDO JSME A V ČEM JSME JEDINEČNÍ

Už více než čtyři roky budujeme největší svatební portál v ČR, který jako jediný disponuje nejbohatším katalogem svatebních dodavatelů včetně poptávkového systému a dalších nástrojů. Naší vizí je zjednodušení realizace svatby pro snoubence a svatebčany a dále poskytnutí efektivní prodejní platformy pro svatební dodavatele. Portál neustále zlepšujeme, vytváříme nové praktičtější nástroje a moc nás to baví. Zakládáme si na moderních technologiích, funkčním designu a především dlouholetých zkušenostech ze svatebního oboru. Standardem je pro nás osobní přístup, férové jednání a maximální podpora našich zákazníků.


HISTORIE

2009
Portál Svatba vznikl v roce 2009 jako jeden z mnoha projektů společnosti MITON CZ, s.r.o. (Dámejidlo.cz, Heureka.cz, Restu.cz a další).

2010
Ondra hledal svatební web pro hosty své svatby a na základě díry na trhu zakládá svatebniwebovky.cz

2011
Ondra naráží na problematiku vývoje internetových aplikací a hledá různé možnosti řešení.

2012
Probíhá schůzka s MITONEM a Ondrovi je nabídnuto částečné převzetí portálu Svatba.cz, který 1.8. 2012 přebírá.

2013
Nastává revitalizování portálu, proces znovuzískání důvěry zákazníků, získávání kontaktů a zkušeností ze svatebních veletrhů.

2014
Pod vývojovým týmem firmy MITON byla spuštěna nová verze portálu s vůbec prvním poptávkovým systémem svatebních dodavatelů v ČR.

2015
Ondra hledá čistě vlastní vývojový tým, který by intenzivněji pracoval na portálu a v lednu roku 2015 začíná spolupráce s firmou Simply App s.r.o. V prosinci se spouští zcela nový portál s modernějšími nástroji a efektivnějším obchodním modelem.

2016
Je přelomovým rokem, kdy 12ti členný tým posouvá portál na profesionální úroveň. Zákaznická podpora se věnuje každému zákazníkovi a snoubenci s maximální péčí. Přecházíme k telefonickému ověřování poptávek a spouštíme novou formu provizní spolupráce.


NÁŠ TÝM

Jsme dobrá parta se zapálením pro věc a dobrým smyslem pro humor. Každý z nás je profík z jiného oboru a dohromady dáváme našemu projektu funkční smysl. Svatba.cz je pro nás srdcová záležitost a útěk z běžné rutiny. Angažovat se v odvětví nejšťastnějších chvil života, je totiž velmi příjemné zpestření života profesního...

Ondra
Ondra je otec zakladatel, nejzkušenější svatební obchodník a dlouholetý odborník v oblasti svatební tématiky.

Zdeněk
Zdenda je náš ředitel a holka pro všechno. Díky jeho zkušenostem a zápalu pro věc je hnacím motorem celého projektu.

Pavel
Bez Páji by dnešní portál nebyl takový, jaký je. Je šéf vývoje a podílí se na tvorbě všech nástrojů portálu.

Dan
Marketér, který řídí a tvoří vše, co se dotýká komunikace a propagace portálu.

Petr
Péťa vdechnul novému portálu nadprůměrný vizuální standard a stará se o všechny grafické výstupy.

Olga
Olí je dlouholetá obchodnice, která přináší nové pohledy na obchodní strategii.

Zuzka
Zuza je zkušený obchodník z prostředí online reklamy a udává všem obchodníkům prodejní tempo.

Tomáš
Tom je obchodník srdcem i duší a vždy podává maximální výkony.

Michal
Michal se stará o chod portálu, jako jeden ze zásadních programátorů.

Viktor
Viktor je programátor a vytvořil ty nejzajímavější nástroje portálu.

Michaela
Míša se stará o naše zákazníky jako o své děti.

Veronika
Verča je naše redaktorka a z jejího pera jsou i příspěvky na sociálních sítích.


REFERENCE

Máme kolem 5000 dodavatelů v katalogu firem. Přes 50 % z nich s námi spolupracuje déle než 3 roky a 93 % by nás doporučilo dalším firmám. O naší dosavadní práci nevypovídají jen rostoucí čísla, ale hlavně konkrétní zpětná vazba našich zákazníků. Prohlédněte si doporučení, která nás nejvíce zahřála u srdce.

SANTINI GARDEN RESTAURANT
Na portále Svatba.cz jsme se registrovali přibližně před půl rokem. Ze začátku jsme měli nastavený jen základní profil. Díky zlepšenému vzhledu těchto stránek a možnosti získávání poptávek od snoubenců jsme během prvních pár měsíců získali přímé klienty, kteří u nás v letošním roce zrealizují svou svatbu. Portál funguje opravdu dobře a jsem ráda, že se o nás tímto způsobem klienti mohou dozvědět. Je zde možnost i další propagace a oslovení snoubenců. Díky milému přístupu majitelů a jejich ochotě jsme tak začali velice kvalitní a příjemnou spolupráci.
Za celý tým SANTINI GARDEN restaurant restaurant děkuje
Ivana Ptáčková
Event Manager

FOTO SCHWARZOVI
Loni jsme měli 31 poptávek na svatby, odpověděli jsme na 28 z nich a zrealizovali 5 svateb přes portál Svatba.cz
Michal Schwarz

KREDUM CZ s.r.o.
Již řadu let naše firma KREDUM CZ spolupracujeme se svatebním portálem Svatba.cz a tato spolupráce má vzrůstající tendenci. Spolupráce je pro nás přínosná nejen na poli inzerce, ale přínosem je i dobrá komunikace, přehledný web a zpětná vazba. Vynaložené peníze za reklamu jsou dobrou investicí.
Hynek Kalista, jednatel

SALON MIERVA Ostrava
S portálem Svatba.cz spolupracuji již několik let. Vše vždy klape jako hodinky, domluvy jsou dodrženy, forma spolupráce je velmi příjemná a přínosná, jedná se o tým profesionálů, kteří ví co dělají. Stránky jsou neustále vylepšovány, aby snoubenci našli přesně to, co hledají, vše naleznou na jednom místě. Cílený systém poptávek jsem na žádném svatebním portálu ještě neviděla.
Ing. Hana MiervaSPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS