O nás

KDO JSME A V ČEM JSME JEDINEČNÍ

Už více než šest let budujeme největší svatební portál v ČR, který jako jediný disponuje nejbohatším a nejkvalitnějším katalogem svatebních dodavatelů s poptávkovým systémem. Naší vizí je zjednodušení realizace svatby pro snoubence a svatebčany a poskytnutí efektivní prodejní platformy pro svatební dodavatele. Zakládáme si na moderních technologiích, funkčním designu a především dlouholetých zkušenostech ze svatebního oboru. Standardem je pro nás osobní přístup, férové jednání a maximální podpora našich zákazníků. Angažovat se v odvětví nejšťastnějších chvil života je pro nás srdcová záležitost.


HISTORIE

2009
Portál Svatba vznikl v roce 2009 jako jeden z mnoha projektů společnosti MITON CZ, s.r.o. (Dámejidlo.cz, Heureka.cz, Restu.cz a další).

2010
Ondra hledal svatební web pro hosty své svatby a na základě díry na trhu zakládá svatebniwebovky.cz

2011
Ondra naráží na problematiku vývoje internetových aplikací a hledá různé možnosti řešení.

2012
Probíhá schůzka s MITONEM a Ondrovi je nabídnuto částečné převzetí portálu Svatba.cz, který 1.8. 2012 přebírá.

2013
Nastává revitalizování portálu, proces znovuzískání důvěry zákazníků, získávání kontaktů a zkušeností ze svatebních veletrhů.

2014
Pod vývojovým týmem firmy MITON byla spuštěna nová verze portálu s vůbec prvním poptávkovým systémem svatebních dodavatelů v ČR.

2015
Ondra hledá čistě vlastní vývojový tým, který by intenzivněji pracoval na portálu a v lednu roku 2015 začíná spolupráce s firmou Simply App s.r.o. V prosinci se spouští zcela nový portál s modernějšími nástroji a efektivnějším obchodním modelem.

2016
Je přelomovým rokem, kdy 12ti členný tým posouvá portál na profesionální úroveň. Zákaznická podpora se věnuje každému zákazníkovi a snoubenci s maximální péčí. Přecházíme k telefonickému ověřování poptávek a spouštíme novou formu provizní spolupráce.

2017
Ladíme provizní formu spolupráce, kde vidíme největší potenciál. Pro snoubence spouštíme CASHBACK. Není to sleva. Je to odměna za to, že využívají náš portál.

2018
Funkce portálu a vzhled profilů dodavatelů přizpůsobujeme k maximální konverzi na získání zákazníka. Pro dodavatele spouštíme nové podrobné statistiky profilu napojené na google analytics.

2019
Vše podstatné pro dodavatele je hotové. Teď je řada na snoubence, kteří se mohou těšit například na nové šablony svatebního webu, další funkce s tím spojené a mnoho dalšího.


Reference

DJ PATRIK WOLF

Na začátku bylo hledání místa na webu, které by mi dobře sloužilo k efektivnímu propagování mých služeb a zároveň mi přineslo novou klientelu. Náhoda sehrála svoji roli a přes známého jsem narazil na portál Svatba.cz a už po několika měsíční spolupráci s tímto portálem se rád podělím o pozitivní zkušenost a radost ze spolupráce. Na portálu panuje zdravá konkurence a je to také o tom, správně reagovat na poptávky klientů, kterých mimo jiné chodí desítky, což je jistě dobrá příležitost prodat své služby a to jak v určitých okresech, tak celorepublikově. Těší mě také individuální přístup zástupkyně tohoto portálu a možnosti nastavení profilu přímo na jejich kmenovém webu. Výhodou je také možnost své služby více zviditelňovat ale to už je na možnostech každého z nás. Za mě tedy velká spokojenost.
Dj Patrik Wolf, Kladno.

SANTINI GARDEN RESTAURANT

Na portále Svatba.cz jsme se registrovali přibližně před půl rokem. Ze začátku jsme měli nastavený jen základní profil. Díky zlepšenému vzhledu těchto stránek a možnosti získávání poptávek od snoubenců jsme během prvních pár měsíců získali přímé klienty, kteří u nás v letošním roce zrealizují svou svatbu. Portál funguje opravdu dobře a jsem ráda, že se o nás tímto způsobem klienti mohou dozvědět. Je zde možnost i další propagace a oslovení snoubenců. Díky milému přístupu majitelů a jejich ochotě jsme tak začali velice kvalitní a příjemnou spolupráci.
Za celý tým SANTINI GARDEN restaurant restaurant děkuje
Ivana Ptáčková
Event Manager

FOTO SCHWARZOVI

Loni jsme měli 31 poptávek na svatby, odpověděli jsme na 28 z nich a zrealizovali 5 svateb přes portál Svatba.cz
Michal Schwarz

KREDUM CZ s.r.o.

Již řadu let naše firma KREDUM CZ spolupracujeme se svatebním portálem Svatba.cz a tato spolupráce má vzrůstající tendenci. Spolupráce je pro nás přínosná nejen na poli inzerce, ale přínosem je i dobrá komunikace, přehledný web a zpětná vazba. Vynaložené peníze za reklamu jsou dobrou investicí.
Hynek Kalista, jednatel

SALON MIERVA Ostrava

S portálem Svatba.cz spolupracuji již několik let. Vše vždy klape jako hodinky, domluvy jsou dodrženy, forma spolupráce je velmi příjemná a přínosná, jedná se o tým profesionálů, kteří ví co dělají. Stránky jsou neustále vylepšovány, aby snoubenci našli přesně to, co hledají, vše naleznou na jednom místě. Cílený systém poptávek jsem na žádném svatebním portálu ještě neviděla.
Ing. Hana Mierva

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS