Prezentujte se na nejprofesionálnějším svatebním portále v ČR. Připojte se tak k více jak 1 000 kvalitním prověřeným dodavatelům.

Profil v katalogu

Profil v katalogu je firemní zápis v největším českém online katalogu prověřených svatebních dodavatelů s unikátním poptávkovým systémem.
Ceny profilů sestavujeme na míru dle několika kritérií. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nás neváhejte KONTAKTOVAT.
Každý firemní profil obsahuje základní informace jako název společnosti, web, adresu, popis činnosti a logo společnosti.

Pokud si nepřejete za zprostředkování zákazníka přes náš poptávkový systém platit žádnou provizi, nastavíme Vám profil PREMIUM na míru bez povinné provize.


Top pozice

Využijte jedinečnou možnost být v katalogu dodavatelů na prvních třech pozicích. Nikdo už Vás nepřehlédne! Top pozici je možné nastavit na jednotlivé kategorie a kraje nebo celou Českou republiku. Cenu Top pozice Vám k profilu nastavíme individuálně.


Výkonnostní reklama

Potřebujete přivést potencionální zákazníky na web? Tak pro Vás je ideální výkonnostní reklama.

  • Platíte pouze za proklik
  • Kombinace bannerů half page, megaboard, leaderbord a square
  • Bannery se zobrazují cíleně dle tématu, ale také na úvodní straně a na celém portálu včetně profilu snoubenců.
  • Tím dosahujeme cíleného a širokého zásahu s nadstandardními výsledky
  • Všechny 4 bannery Vám za rozumnou cenu rádi zhotovíme

Ukázky bannerových ploch najdete zde.

Image reklama

Potřebujete dát vědět o Vaší značce, službě nebo produktech? Tak je pro Vás ideální naše image reklama.

Kombinací výkonností a image reklamy dosáhnete nejlepšího výsledku reklamní kampaně.

Ukázky prvků image reklamy najdete zde.

Reklamní kampaně včetně ceny nastavujeme každému zákazníkovi na míru. Díky tomu nabízíme maximální efektivitu kampaně v ideálním poměru ceny a výkonu.
Máte zájem o reklamu? KONTAKTUJTE NÁS
Reference

DJ PATRIK WOLF

Na začátku bylo hledání místa na webu, které by mi dobře sloužilo k efektivnímu propagování mých služeb a zároveň mi přineslo novou klientelu. Náhoda sehrála svoji roli a přes známého jsem narazil na portál Svatba.cz a už po několika měsíční spolupráci s tímto portálem se rád podělím o pozitivní zkušenost a radost ze spolupráce. Na portálu panuje zdravá konkurence a je to také o tom, správně reagovat na poptávky klientů, kterých mimo jiné chodí desítky, což je jistě dobrá příležitost prodat své služby a to jak v určitých okresech, tak celorepublikově. Těší mě také individuální přístup zástupkyně tohoto portálu a možnosti nastavení profilu přímo na jejich kmenovém webu. Výhodou je také možnost své služby více zviditelňovat ale to už je na možnostech každého z nás. Za mě tedy velká spokojenost.
Dj Patrik Wolf, Kladno.

SANTINI GARDEN RESTAURANT

Na portále Svatba.cz jsme se registrovali přibližně před půl rokem. Ze začátku jsme měli nastavený jen základní profil. Díky zlepšenému vzhledu těchto stránek a možnosti získávání poptávek od snoubenců jsme během prvních pár měsíců získali přímé klienty, kteří u nás v letošním roce zrealizují svou svatbu. Portál funguje opravdu dobře a jsem ráda, že se o nás tímto způsobem klienti mohou dozvědět. Je zde možnost i další propagace a oslovení snoubenců. Díky milému přístupu majitelů a jejich ochotě jsme tak začali velice kvalitní a příjemnou spolupráci.
Za celý tým SANTINI GARDEN restaurant restaurant děkuje
Ivana Ptáčková
Event Manager

FOTO SCHWARZOVI

Loni jsme měli 31 poptávek na svatby, odpověděli jsme na 28 z nich a zrealizovali 5 svateb přes portál Svatba.cz
Michal Schwarz

KREDUM CZ s.r.o.

Již řadu let naše firma KREDUM CZ spolupracujeme se svatebním portálem Svatba.cz a tato spolupráce má vzrůstající tendenci. Spolupráce je pro nás přínosná nejen na poli inzerce, ale přínosem je i dobrá komunikace, přehledný web a zpětná vazba. Vynaložené peníze za reklamu jsou dobrou investicí.
Hynek Kalista, jednatel

SALON MIERVA Ostrava

S portálem Svatba.cz spolupracuji již několik let. Vše vždy klape jako hodinky, domluvy jsou dodrženy, forma spolupráce je velmi příjemná a přínosná, jedná se o tým profesionálů, kteří ví co dělají. Stránky jsou neustále vylepšovány, aby snoubenci našli přesně to, co hledají, vše naleznou na jednom místě. Cílený systém poptávek jsem na žádném svatebním portálu ještě neviděla.
Ing. Hana Mierva