Svatební líčení a účesy
Ústecký kraj
Děčín
Damsky svet 2.jpg kadéřo malé.jpg vila mensi.jpg kosmet malá.jpg recepce malá.jpg Damsky svet.jpg Damsky svet 4.jpg Damsky svet 5.jpeg Damsky svet 6.jpg Damsky svet 7.jpg

Pro naše nevěsty máme výhodné "Svatební balíčky":
Malý svatební balíček (účes a líčení včetně zkoušky, 3x solárium á 9 min.) 1100,- Kč
Velký svatební balíček (účes a líčení včetně zkoušky, manikúra včetně lakování, 5x solárium á 9 min.ostříhání ženicha) 1600,- Kč

Dámský svět s.r.o. je úspěšný děčínský salón, ve kterém se nechávají nejen ženy hýčkat, rozmazlovat, zkrášlovat a opečovávat.
V zrekonstruovaných prostorách luxusní neohistorické vily najde každá žena právě ty služby, po kterých touží. Příjemným bonusem je parkování přímo v areálu společnosti.
Salón Dámský svět, to jsou komplexní služby na jednom místě: kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, prodlužování řas, permanentní make up, vizážistika, stylistika, depilace, masáže, solárium, výživové poradenství, cvičení, cardio fitness, detoxikace, regenerace.


5.0
Hodnoceno 2x

5 2x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0xNaprostá spokojenost v kadeřnictví, na kosmetice i na masážích. Nejlepší co jsem kdy vyzkoušela.Profesionální přístup,krásné prostředí a úžasný personál. Jsem se službami v Dámském světě maximálně spokojena.
facebook KONTAKTUJTE NÁS