Snubní prsteny a šperky
Jihočeský kraj
Boršov nad Vltavou
hd-klenoty-profil-svatba-31-snubni-prsteny-bilo-ruzove-zlatojpg.JPG hdklenoty-profil-svatba-01jpg.jpg Svatební šperky do modra hdklenoty-profil-svatba-04jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-05jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-06jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-07jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-08jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-09jpg.jpg Zásnubní prsten z bílého zlata hdklenoty-profil-svatba-12jpg.jpg Jednoduché zlaté snubní prsteny hdklenoty-profil-svatba-14jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-17jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-18jpg.jpg Zásnubní prsten hdklenoty-profil-svatba-21jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-22jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-24jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-25jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-26jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-27jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-28jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-29jpg.jpg hdklenoty-profil-svatba-30jpg.jpg hd-klenoty-profil-svatba-32-snubni-prsteny-bilo-zlute-zlatojpg.JPG hd-klenoty-profil-svatba-33-snubni-prsteny-bilo-ruzove-zlato-dva-kruhyjpg.JPG hd-klenoty-profil-svatba-34-snubni-prsteny-bile-zlatojpg.JPG hd-klenoty-profil-svatba-35-snubni-prsteny-ruzove-zlato-tepany-okrajjpg.jpg hd-klenoty-profil-svatba-36-snubni-prsteny-zlute-zlato-rytejpg.jpg

Firma HD Klenoty má již 27-letou tradici. Nejprve jsem pracoval pro rakouskou firmu a na domácím trhu působím již 17 let. Především během praxe v zahraničí jsem načerpal spoustu cenných zkušeností a dovedností, které při práci v oboru stále využiji.

Naše firma nabízí zákazníkovi nepřeberné množství ručně vyráběných zlatých šperků, které si může zákazník vybrat ze stálé nabídky. Samozřejmě se nebráníme výrobě šperku dle vlastního návrhu zákazníka, pokud bude jeho výroba aspoň trochu realizovatelná.

Rádi vyhovíme zákazníkovi ve změně druhu zlata; barvy, druhu a velikosti kamenů; v celkové změně velikosti šperku atd.

Kromě výroby šperků všech druhů se zabýváme renovacemi šperků a výkupem zlata.

U všech šperků poskytujeme doživotní záruku na vypadnutí kamínku a u snubních prstenů 1. renovaci zdarma.

Šperky dodáváme v dárkové krabičce a taštičce.

Kameny, s kterými pracuji, odebírám od českých certifikovaných firem. Kameny nejrůznějších velikostí a tvarů mají výbrus Signity Star. Ke šperkům s brilianty automaticky dodávám také certifikát o pravosti briliantů.

Na puncovním úřadě jsem řádně registrován pod značkou D-H, kterou najdete na všech mých špercích.

Každého zákazníka si velice vážím, a proto se vždy snažím k němu přistupovat jako k osobnosti. Přání zákazníka pečlivě prodiskutujeme, řekneme si výhody a nevýhody šperku, který chce nechat zhotovit (jestliže se jedná o výrobu šperku na zakázku - dle vlastního výběru), dohodneme se na případných úpravách na šperku aj.

Pokud vybírají snoubenci snubní prsteny, ponechám jim dostatek času na výběr a ochotně zodpovím jejich dotazy.

Se zákazníky hovořím narovinu a nic jim nezatajuji.

Odměnou mi jsou jejich rozzářené oči, pochvalná slova a další nákup v budoucnosti.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS