Snubní prsteny a šperky
Hlavní město Praha
Praha 1
cms_315_white_background_2jpg.jpg 2jpg.jpg 3jpg.jpg 5jpg.jpg 6jpg.jpg 7jpg.jpg 4jpg.jpg 11jpg.jpg 10jpg.jpg 9jpg.jpg 8jpg.jpg 14jpg.jpg 12jpg.jpg 16jpg.jpg 15jpg.jpg 13jpg.jpg 19jpg.jpg 17jpg.jpg 18jpg.jpg

K tvorbě šperků používáme nejen tradiční zlato a stříbro, ale rovněž další kovy, jako například platinu nebo bronz. V poslední době jsou velmi moderní šperky převážně z bílého zlata, ke kterým neodmyslitelně patří brilianty a drahé kameny.
Šperky vyrábíme ručně v naší zlatnické dílně v centru Prahy ve všech běžných velikostech. Velikosti můžete uvést v objednávce nebo je upřesnit později.
K prstenům jsou certifikáty pravosti a možnost vyzkoušení je samozřejmostí. Doprava je zdarma.


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


24.04.2018

S manželkou jsme si zde nechali na zakázku vyrobit svatební prsteny , pomohli nám převést naši představu podoby prstenu v ideální realitu , kterou nyní tak hrdě nosíme . Komunikace po celou dobu byla příjemná a po finanční stránce rozhodně nelitujeme našeho výběru této firmy. Od té doby jsem si zde ještě nechal vyrobit pro svou ženu briliantové náušnice a opět naprostá spokojenost jak s produktem , tak cenou a komunikací . Doporučil jsem taktéž firmu Linger svým dvoum kolegům z práce a i oni slavili svou obědnávkou úspěch u svých nejdražších poloviček .


18.04.2018

Dobrý den, U firmy jsem si nechala udělat náušnice a náramek z černých říčních perel. Tuto firmu mohu jen doporučit!..Provedení a kvalita je bravurní a účel splnili...Rychlé a bezproblémové doručeníDobrý den, rád bych poděkoval za pomoc s výběrem naušnic pro moji úžasnou ženu. Měla obrovskou radost.
facebook KONTAKTUJTE NÁS