Místo na svatbu a catering
Středočeský kraj
Průhonice

Průhonický zámek

 | 0x | Přidat hodnocení


X01.jpg RS_1 – kopie.jpg RS_3 – kopie.jpg DSC_1189 – kopie.JPG BRÁNA_02 – kopie (800x686).jpg Foto_04_zamek (640x427).jpg 0284_7DP_3641_FR – kopie (640x480).jpg Azalky na Velkém nádvoří.JPG Velké nádvoří.JPG terasa.jpg Malé nádvoří.jpg Malé nádvoří_2.jpg

Prožijte nejkrásnější okamžiky svého života v pohádkovém prostředí průhonického zámku. Neopakovatelnou atmosféru dotváří Průhonický park, klenot mezi zámeckými parky, který je právem zapsán na seznam památek UNESCO. Je ideální pro romantickou procházku novomanželů a svatebních hostů.

Místem určeným ke svatebnímu obřadu je vyhlídková terasa Malého nádvoří, v případě nepřízně počasí pak noblesní Rytířský sál, zdobený dřevěným obložením stěn i stropu, s dominantním kovaným lustrem. Svatebním obřadům s malým počtem hostů nabízíme i Pracovnu hraběte Taroucy s nádherným výhledem na Podzámecký rybník. Všichni svatebčané mají umožněn volný vstup do Parku s možností focení.

Umožňujeme pronájem prostor pro svatební hostinu, a to v interiéru zámku nebo v zámeckém parku (rádi Vám vypracujeme nabídku podle Vašich potřeb).
Rádi vám předáme reference na spolehlivé dodavatele, jako jsou místní restaurace, hotely, cateringové firmy, floristé, hudební doprovod apod.

Jak se k nám dostanete

Průhonice leží na jihovýchodním okraji pražské aglomerace při dálnici D1 (exit 6), 4 km od metropole. Veřejnou dopravu zajišťují autobusy MHD ze stanice metra Opatov, doba jízdy ca. 15 minut.

Areál disponuje vlastním parkovištěm s kapacitou 65 parkovacích míst.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS