Místo na svatbu a catering
Středočeský kraj
Škvorec
vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-01-prucelijpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-02-svatebni-tanecjpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-03-svatebni-tabule-venkujpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-04-maly-salonekjpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-05-z-venkujpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-06-po-obradujpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-07-na-nadvorijpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-08-rautjpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-09-v-parkujpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-10-zimni-svatbajpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-11-zamecke-jezirkojpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-12-svatebni-tabulejpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-13-dekorace-na-svatbujpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-14-v-malem-salonkujpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-15-hostina-v-zahradejpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-16-svatebni-tabule-2jpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-17-pohled-zlevajpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-18-v-hodovni-sinijpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-19-dekorace-tabule-2jpg.jpg vse-na-jednom-miste-stredocesky-kraj-savoia-castle-20-v-predzamcijpg.jpg

Náš zámek leží pouhých 25 minut jízdy na východ od centra Prahy. Jsme rodina Eremeev-Salvatore, která se rozhodla do 700 let staré stavby vdechnout nový život. Znovu naplnit toto místo usmívajícími se lidmi, kvalitním vínem, nevšedním jídlem a hudbou. Právě o tom je Akademie. Na našem zámku oslavíte svatbu, potkáte zajímavé lidi na seminářích, prohloubíte své kuchařské dovednosti, prožijete významnou životní událost, stmelíte svůj pracovní tým na teambuildingu nebo jen tak se zašijete od každodenního shonu. Nabídneme Vám pomocnou ruku při organizaci Vašeho svátku, labužnické pohoštění a bezstarostný nocleh.


5.0
Hodnoceno 4x

5 4x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


08.09.2019

Na zámku Savoia jsem měl tento víkend svatbu. Byl to pro nás se ženou nejšťastnější den v životě i kvůli perfektní organizaci, úžasnému místu a příjemnému personálu. Na zámku byla rodinná atmosféra a jsme rádi, že jsme pro náš významný den vybrali tak skvělé místo. Děkujeme moc všem!


30.07.2019

We celebrated our wedding at Savoia Castle. And it was the perfect place to make this day unforgettable! All the rooms inside the castle are well decorated, the Eden garden is magical, we spent there all the afternoon and the dinner. The food is amazing, with Italian style option. The staff is very professional and always do their best to meet your expectations. Our guests were mainly French and Italian, there was no communication issue since the staff speak English, Italian and more. Plus, all the furniture lent by the venue is very stylish and pretty so you don't have to think about renting tables, chairs etc. We can only recommend this venue! Thanks again to all the staff!


09.07.2019

Zámek a zahrady jsou opravdu s citem rekonstruovany. Nábytek a dekorace přivezeny z Itálie, která je domovinou paní domu. Vše je s citlivostí a vkusem sladěné v harmonizující celek. Více vám nebudu přibližovat, vše uzříte až se objednáte a navštívíte Zámek Škvorec. JEN POZOR, je zde hodně schodů které musíte zvládnout a proto kdo má problémy a hlavně je na VOZÍKU to musí brát z rozmyslem. Já osobně jsem to dala se dvěma holema.


03.03.2019

Velmi krásné prostředí. úžasná atmosféra,která dýchá historií. Majitelé Vám vyjdou vstříc ve všem co si budete přát a jsou to opravdu výjimeční lidé. Budete se zde cítit jako doma.
facebook KONTAKTUJTE NÁS