Svatební boty a doplňky
Jihomoravský kraj
Brno
Tyrkysový motýlek na svatbu pro ženicha foto1jpg.jpg Dřevěný motýlek na svatbu pro ženicha korsáž pro ženicha z růže Bíla kravata pro ženicha foto10-1jpg.jpg

Jsme wowdoplnky.cz, prodejce českých módních doplňků pro muže, ženy a děti. Zkrátka pro všechny, kteří potřebují vybavit na společenskou událost (svatbu, ples, oslavu) nebo jen vypadat dobře v práci či ve volném čase.

S kým spolupracujeme?

Veškeré zboží je od českého dodavatele AVANTGARD, který je na trhu již od roku 1994. Počítat tedy můžete s kvalitními českými produkty. Navíc nekupujete produkty z druhé strany světa, ale od české, časem ověřené společnosti.

Co u nás přesně najdete?

Dětské a pánské kravaty (slim, klasické i svatební), motýlky všech barev a druhů pro velké i malé, elegantní kapesníčky do saka, pánské, dámské i dětské šle/kšandy různých velikostí, šířek a barev a také manžetové knoflíčky, spony na kravatu a další.

K jakým příležitostem?

Jsme schopni vám poradit s výběrem vhodných doplňků na svatbu, ples nebo jakoukoliv jinou společenskou událost či oslavu. Našimi zákazníky jsou i společnosti, které potřebují nakoupit doplňky pro své zaměstnance. Nebo zákazníci, kteří prostě chtějí vypadat dobře jak v práci, tak ve volném čase.

V čem se odlišujeme od naší konkurence?

Jestli je něco, co nás dokáže doopravdy potěšit, tak je to spokojený zákazník. Nejlepší počtení pro nás je vaše hodnocení, které vždy důkladně analyzujeme. Je to totiž právě vaše zpětná vazba, která nás posouvá dopředu.


5.0
Hodnoceno 1x

5 1x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


07.02.2019

Úžasné všem doporučuji.
facebook KONTAKTUJTE NÁS